THE CANTERVILLE GHOST

W dniu 18 grudnia 2015r. uczniowie naszego gimnazjum, z klas: III A, III B oraz II D, mieli okazję obejrzeć niesamowite przedstawienie teatralne, pt.’The Canterville Ghost’, w teatrze 'Buffo’, w Warszawie.
Spektakl w języku angielskim przygotowany został, jak co roku, przez utalentowanych aktorów z grupy teatralnej TNT Theatre Britain. Tym razem naszą stolicę odwiedzili: Rosie Strobel, Rachel Delooze, Christopher Lane, a także Samuel Wright – odtwórca tytułowej roli. Sztuka powstała na motywach powieści cenionego, angielskiego pisarza Oscara Wilde’a, a jej reżyserii podjął się Paul Stebbings.
Brytyjscy aktorzy zapewnili nam prawdziwą ucztę duchową oraz doskonałą zabawę. Podczas przedstawienia nie zabrakło kontaktu z publicznością, dużej dawki humoru oraz pięknego literackiego języka. Wierzymy, że do wielu z Was dotarło przesłanie opowieści, iż prawdziwa miłość silniejsza jest od śmierci.
Czekamy z niecierpliwością na kolejną, wiosenną odsłonę TNT Theatre Britain.
Dziękujemy Wam za wspaniały wyjazd!!!

Opiekunowie: Elwira Markowska
Bożena Prachnio
Weronika Paczuska

Skip to content