Wyjazd integracyjny klas pierwszych

Dnia 22.09.2016r. klasy pierwsze udały się w niedaleką podróż. Wioska Indiańska w Grali przywitała nas  zachmurzonym niebem. W trakcie zajęć integracyjnych wyszło słońce, które przyświecało nam do godziny 14.00. Czwartkowy dzień spędziliśmy na wesoło. Braliśmy udział w przeciąganiu liny, strzelaliśmy z łuku, odbyliśmy pojedynek na baloniki, w tipi wysłuchaliśmy legend  związanych z wodzem indiańskim, trochę poskakaliśmy, pośpiewaliśmy, nauczyliśmy się koordynacji ruchów, przekładając w kole obręcz i poznaliśmy  tańce indiańskie. W trakcie zabaw, na świeżym powietrzu, korzystaliśmy z ciepłych i zimnych napojów oraz jedliśmy coś pysznego z rusztu. Całość koordynowana była przez indiańskich instruktorów. To był wspaniały czas na zawarcie szkolnych znajomości. Czekamy na kolejne  wycieczki.

Skip to content