Charytatywny Koncert Talentów

Dnia 8 grudnia w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa odbył się VII Charytatywny  Koncert Talentów, na rzecz dzieci z Domu Małego Dziecka  w Siedlcach. Swoje talenty artystyczne zaprezentowali uczniowie z I i II LO w Siedlcach, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Siedlcach, Gimnazjum w Żaboklikach, Gimnazjum nr 6 w Siedlcach. Nie zabrakło też na nim jak zwykle naszych uzdolnionych gimnazjalistów. Wystąpili: Aleksandra Leszczyńska, Agata Kuczyńska, Jakub Uziębło, Aleksandra Lipińska, Filip Sitkowski, Piotr Lipiński. Ich występy spotkały się z ogromnym uznaniem starszych kolegów. Przy okazji tej Młodzieżowy Wolontariat przygotował paczkę ze słodyczami dla maluchów z Domu Dziecka. Dziękujemy wszystkim występującym  za niezapomniane doznania artystyczne oraz p. Dorocie Socik za własnoręcznie upieczone pierniki, które również trafiły do dzieci.

Agnieszka Karpińska

Skip to content