Kolędy Pokoleń 2017

ze strony pg2.siedlce.pl

W poniedziałek, 16 stycznia, w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Siedlcach odbyła się VI edycja koncertu „Kolędy Pokoleń”. Licznie przybyli wykonawcy oraz goście. Radosne kolędy i pastorałki w wykonaniu solistów i zespołów dostarczyły wielu wzruszeń. Wszyscy pozostali pod wrażeniem występów członków Zespołu Melodia, uczennicy II LO (Olgi Ślepowrońskiej naszej absolwentki), uczniów z PG 1, PG 2, PG 3, SP 4, SP 6, SP 10 oraz przedszkolaków z MP 27. Spotkanie zakończyło słodkie przyjęcie, podczas którego dzieliliśmy się wrażeniami z koncertu. Wspólne kolędowanie jednoczy, tworząc pokoleniową więź i dostarcza wielu pozytywnych emocji.
Nasze gimnazjum reprezentowało czworo uczniów: Aleksandra Lipińska (śpiew, flet poprzeczny), Aleksandra Leszczyńska (pianino), Marcel Wójcik (saksofon), Filip Sitkowski (gitara elektryczna). Gratulujemy występu.