Kadra pedagogiczna

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2019/2020
Lp.
Nazwisko i imię
Nauczany przedmiot
1.
Olszewska-Silna Magdalena
dyrektor szkoły
 język polski
2.
Chomacka Jadwiga
wicedyrektor szkoły
 język polski
3.
Borkowska Urszula
wicedyrektor szkoły
 chemia, przyroda, informatyka
4.
Banaś Agnieszka
doradztwo zawodowe
5.
Batok Jolanta
język polski, bibliotekarz
6.
Bazylczuk Ewa
edukacja wczesnoszkolna, terapeuta
7.
Bieluga Małgorzata
religia
8.
Buzuk Katarzyna
wychowawca świetlicy
9.
Cabaj Patrycja
nauczyciel wspomagający, terapeuta
10.
Chojecka Aleksandra
nauczyciel wspomagający
11.
Dolecka Wiesława
matematyka
12.
Domańska Kinga
pedagog
13.
Dyć Ireneusz
wychowanie fizyczne
14.
Gadomska Anna
edukacja wczesnoszkolna, terapeuta
15.
Hardej Jolanta
bibliotekarz
16.
Hardej Paulina
edukacja wczesnoszkolna
17.
Jaroszczyk Małgorzata
język polski
18.
Jurzyk-Niedziółka Ewa
język niemiecki, terapeuta
19.
Karpińska Agnieszka
historia, wiedza o społeczeństwie
20.
Kępa Dorota
geografia, wychowawca świetlicy
21.
Klimczyk Karolina
edukacja wczesnoszkolna, logopeda
22.
Kmiecik Gabriela
nauczyciel wspomagający, terapeuta
23.
Kołtuniak Elżbieta
matematyka
24.
Kondraciuk Dorota
historia, wiedza o społeczeństwie, bibliotekarz
25.
Kościesza Ewa
nauczyciel wspomagający
26.
Kulicka Monika
wychowawca świetlicy
27.
Kulicki Jacek
informatyka
28.
Kuligowski Paweł
wychowanie fizyczne
29.
Kupińska Malwina
edukacja wczesnoszkolna, terapeuta
30.
Maliszewska Marzena
język angielski
31.
Manuszewska Katarzyna
wychowawca świetlicy
32.
Markowska Elwira
język angielski
33.
Mazurkiewicz Arkadiusz
wychowanie fizyczne
34.
Mendza Joanna
nauczyciel wspomagający
35.
Niedziółka Katarzyna
matematyka
36.
Nowak Anna
biologia
37.
Ostojska Monika
edukacja wczesnoszkolna
38.
Paczuska Maria
chemia,  fizyka
39.
Paczuska Weronika
język angielski
40.
Pniewska Beata
edukacja wczesnoszkolna
41.
Ponikowska Małgorzata
język angielski
42.
Potapczuk Adrian
wychowanie fizyczne
43.
Prachnio Bożena
plastyka
44.
Rabczuk Magdalena
chemia, wychowawca świetlicy
45.
Rudnicka Małgorzata
muzyka, wychowanie do życia w rodzinie
46.
Sławińska Ewa
wychowanie fizyczne
47.
Szyc Aneta
psycholog
48.
Tomaszewska Aneta
wychowanie fizyczne
49.
Tomczyk-Gajewska Agnieszka
wychowanie fizyczne
50.
Wawryniuk Izabela
nauczyciel wspomagający
51.
Winogradowa Marina
religia
52.
Wiśniewska-Mróz Izabela
język niemiecki
53.
Wojtowicz Andrzej
edukacja dla bezpieczeństwa, technika, informatyka
54.
Wysocka Ewa
język polski