I mamy wakacje

Spędziliśmy razem rok szkolny 2018/2019. Staraliśmy się umilić Wam wolny czas oddając do Waszych rąk prace plastyczne uczniów ze świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 1 w Siedlcach. Mamy nadzieję, że każda wykonane przez uczniów prace plastyczne staną się inspiracją dla innych osób.
Zbliża się koniec roku szkolnego a wraz z nim wakacje. Wielu z Was wyjedzie na obozy, kolonie i wczasy.
* Bądźcie uważni i rozsądni!
* Korzystajcie z umiarem z darów lata!
* Bawcie się w bezpiecznych miejscach!
* Słuchajcie rad opiekunów!
* Dbajcie o przyrodę!
Bądźcie mili i koleżeńscy!
... życzymy wam, abyście nadchodzący czas wakacji wykorzystali jak najmądrzej z korzyścią dla swojego zdrowia i intelektu. Uczyć się można wszędzie i zawsze… poznawajcie świat, uczcie się go wszędzie, na plaży w podróży, ale również starajcie się odkrywać walory miejsc rodzinnych i dobrze znanych okolic.
Bawiąc się pamiętajcie o bezpieczeństwie, aby wszystko, co robicie nie zagrażało zdrowiu i życiu. Udowodnicie sobie i bliskim, że jesteście rozsądni i odpowiedzialni. Wszystkim życzymy niepowtarzalnych, wspaniałych wakacji, pięknej pogody, fantastycznych przygód i odrobiny tęsknoty do szkoły ...
SP1, Siedlce 2019

Created using LightBox Video Web Gallery Creator