„Zwierzaki – cudaki” – dzieła z warzyw

Jesień – to pora roku wielu barw, a także różnych darów – warzyw, owoców, kasztanów, żołędzi, liści. W nasze świetlicy dzieci tworzyły swoje jesienne dzieła wykorzystując przy tym różnorodne warzywa.
„Zwierzaki – cudaki” – taka nazwę otrzymały prace naszych małych artystów. Warzywa, które na większości z nas nie robią wielkiego wrażenia, zmieniły się w wielobarwne postacie stworków, zwierzaków, cudaków i ludzików. Ich uśmiechnięte buzie, bystre oczka, bogate stroje i bujne fryzury zachwycały i urzekały pięknem oraz pomysłowością. Stojąc dumne na naszej świetlicowej wystawie zdawały się mówić: „Piękno, które podziwiacie, to odzwierciedlenie dziecięcej wyobraźni, bogactwa i prostoty ich wnętrza, chęci tworzenia, wyrażania siebie poprzez dziecięcą sztukę.
SP1, Siedlce 2018

Created using LightBox Video Web Gallery Creator