2013/2014 - UKS Jedynka

Idź do spisu treści

Menu główne:

2013/2014

Sukcesy
Gimnazjalna Liga Rugby Tag
I miejsce
opiekun:p.P.Kuligowski

Skład drużyny: Patryk Chromiński 3d, Kacper Kozera 3c, Patryk Kulikowski 1e, Janusz Matejko 2g, Grzegorz Tomaszewski 3a

LEKKOATLETYKA
Międzypowiatowa Gimazjada
opiekunowie: p. Ewa Gałęzowska, Mirosław Filimoniuk, Paweł Kuligowski

Joanna Czarnocka z kl. 3f – w biegu na 200m – III miejsce
Sztafeta dziewcząt 4×100 m (kl.I-II) w składzie: Aleksandra Góral 1e, Wiktoria Grzankowska 1e, Katarzyna Jońska 1e, Marta Baczyńska 1e - III miejsce
Tomasz Krzyszczak 3d - IV miejsce w pchnięciu kulą
Aleksandra Góral 1e - V miejsce w biegu na 100m
Marta Baczyńska 1e - VI miejsce w skoku w dal
VII miejsce w sztafecie olimpijskiej dziewcząt (Magdalena Pogonowska 3e, Klaudia Kołtuniak 3e, Maja Soszyńska 3f, Weronika Leonik 3c)


zawody POWIATOWE
opiekunowie: p. Ewa Gałęzowska, p. Agnieszka Tomczyk – Gajewska, Mirosław Filimoniuk, Paweł Kuligowski

Aleksandra Góral z kl. 1e – w biegu na 100m – II miejsce

• Weronika Leonik z kl. 3c – w biegu na 100m – III miejsce
• Jakub Oleszczuk z kl. 1e – w biegu na 100m – III miejsce
• Joanna Czarnocka z kl. 3f – w biegu na 200m – I miejsce
• Natalia Somla z kl. 1e – w biegu na 300m – III miejsce
• Maja Soszyńska z kl. 3f – w biegu na 400m – II miejsce
• Natalia Niedziółka z kl. 3g – w biegu na 400m – III miejsce
• Mateusz Bolesta z kl. 3d – w biegu na 800m – I miejsce
• Adrianna Wąsowska z kl. 2c – pchnięcie kulą – I miejsce
• Katarzyna Soczewka z kl. 1e – pchnięcie kulą – III miejsce
• Tomasz Krzyszczak z kl. 3d – pchnięcie kulą – I miejsce
• Maciej Stefaniuk z kl. 3d – pchnięcie kulą – II miejsce
• Piotr Bajek z kl. 3g – pchnięcie kulą – III miejsce
• Marta Baczyńska z kl. 1e – w skoku w dal – I miejsce
• Wiktoria Grzankowska z kl. 1e w skoku w dal – II miejsce
• Magdalena Kisielińska z kl. 3c – w skoku w dal – II miejsce
• Klaudia Kulikowska z kl. 3e – w skoku w dal – III miejsce
• Piotr Mokrzecki z kl. 1d – w skoku w dal – II miejsce
• Szymon Jędrzejczyk z kl. 2c – w skoku w dal – III miejsce
• Julia Głuchowska z kl. 1d – w skoku wzwyż – II miejsce
• Dominika Cymerman z kl. 1e – w skoku wzwyż – II miejsce
• Adam Firasiewicz z kl. 2c – w skoku wzwyż – III miejsce
• Weronika Sałata z kl. 3a – w skoku wzwyż – III miejsce
• sztafeta dziewcząt 4×100 m (kl.I-II) w składzie: Aleksandra Góral 1e, Wiktoria Grzankowska 1e, Katarzyna Jońska 1e, Marta Baczyńska 1e – II miejsce
• sztafeta dziewcząt 4×100 m (kl.III) w składzie: Kinga Bancerz 3a, Sylwia Wojtas 3a, Marcela Kowalczyk 3a, Weronika Leonik 3c – I miejsce
• sztafeta olimpijska dziewcząt w składzie – Magdalena Pogonowska 3e, Maja Soszyńska 3f, Joanna Czarnocka 3f, Magdalena Kisielińska 3c – II miejsce


DWUBÓJ NOWOCZESNY
opiekunowie:p.E. Gałęzowska, p. P. Kuligowski

V miejsce dziewcząt w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
Skład drużyny dziewcząt:Magdalena Kisielińska 3c, Magdalena Pogonowska 3e, Justyna Fiodorow 3e, Kamila Jaworska 2e

VI miejsce chłopców w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
Skład drużyny chłopców: Maciej Starczewski 3d, Jakub Naumow 2c, Bartosz Olszewski 2c, Antoni Woiński 1d


KOSZYKÓWKA
I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w koszykówce dziewcząt
II miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
opiekunowie: p.E. Gałęzowska, p. A. Mazurkiewicz

Skład drużyny dziewcząt: Marta Baczyńska 1e, Natalia Somla 1e, Sara Kwiatkowska 1e, Aleksandra Góral 1e, Natalia Matejczuk 1e, Dominika Paczóska 2c, Eliza Zalewska 2c, Angelika Strzałek 2c, Izabela Cabaj 2c, Monika Dziołak 2c, Natalia Domańska 2c, Paulina Komar 2c, Adrianna Wąsowska 2c, Weronika Kraszewska 1e, Katarzyna Jońska 1e

III miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie w koszykówce chłopców
II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w koszykówce chłopców
opiekun: p. P. Kuligowski

Skkład drużyny chłopców: Kamil Sternik 3c, Adam Jakubas 3c, Grzegorz Tomaszewski 3a, Maciej Krasuski 3d, Karol Skup 2a, Patryk Czerwiński 2c, Jakub Sternik 1d, Maciej Silny 1d, Michał Rozwadowski 1d, Bartosz Maciołek 1d, Jakub Bieliński 1c, Piotr Mokrzecki 1d

SIATKÓWKA
III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w siatkówce dziewcząt
opiekun: p. E. Gałęzowska
Skład drużyny: Weronika Sałata 3a, Wioletta Wołoszka 3a,Agata Rodziewicz 3a, Zuzanna Kiepuszewska 3f, Magdalena Kisielińska 3c, Marta Wymiatał 3c, Magdalena Jakimiak 2c, Wiktoria Grzankowska 1e, Katarzyna Soczewka 1e, Dominika Cymerman 1e, Paulina Wasiluk 1e, Magdalena Rosołek 1c

Tenis stołowy
opiekun: p. P. Kuligowski

Monika Świniarska z klasy 2g i Natalia Somla z klasy 1 e zajęły II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Dominik Czyżewski 1e i Michał Rozwadowski 1d zajęli V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie

Pływanie
opiekunowie: p.E.Gałęzowska, p.M. Filimoniuk

1. Antoni Woiński kl. 1d – I miejsce na 50m stylem dowolnym, II miejsce stylem grzbietowym
2. Magdalena Kisielińska kl. 3c – I miejsce na 50m stylem klasycznym i II miejsce stylem dowolnym
Miejsca na podium zajęli również:
1. Maciej Starczewski kl. 3d – I miejsce na 50 m stylem klasycznym
2. Natalia Kobylińska kl. 1a – II miejsce na 50 m stylem grzbietowym
3. Jakub Naumow kl. 2c – III miejsce na 50 m stylem dowolnym
4. Magdalena Pogonowska kl. 3e – III miejsce na 50 m stylem dowolnym
5. Robert Goławski kl. 3d – III miejsce na 50 m stylem klasycznym
Sztafeta chłopców 6x25m zajęła I miejsce, a dziewcząt III miejsce. Sztafeta chłopców awansowała do zawodów międzypowiatowych.

Cheerleaders
V miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
opiekun: p. A. Tomczyk-Gajewska

Skład zespołu: Weronika Leonik 3c, Aleksandra Zwolińska 3c, Klaudia Długosz 3c, Kinga Bancerz 3a, Agata Wyszomierska 3a, Olga Ślepowrońska 2a, Anita Ozdoba 2a, Julia Kruczyńska 2a, Aleksandra Adamska 2a, Maria Najfeld 2a, Aleksandra Fiuk 2a, Wiktoria Bielińska 2b, Patrycja Lubelska 2b, Natalia Raczyńska 2b, Wiktoria Ratyńska 1f.

UNIHOKEJ
Powiatowa Gimnazjada IIIm w unihokeja dziewcząt
opiekun: A. Tomaszewska

Skład drużyny: Marta Łukasik 3d, Paulina Sosnowska 3d, Dorota Chmielewska 3d, Sara Koczkodaj 3d, Wiktoria Bielińska 2b, Klaudia Oleksiuk 2b, Aleksandra Saweczko 2b, Julia Paszura 1b, Martyna Iwanowska 1b


Narty
Międzypowiatowa Gimnazjada
opiekunowie: p. A. Tomczyk - Gajewska, p. E. Gałęzowska, p. M. Filimoniuk, p. P. Kuligowski

Dziewczęta IV miejsce
Chłopcy XII miejsce

Skład sztafet:
Dziewczęta:
1. Maja Mazurek 1a
2. Aleksandra Góral 1e
3. Katarzyna Jońska 1e
4. Izabela Kałużyńska 1f
5. Magdalena Pogonowska 3e
Chłopcy:
1. Robert Goławski 3d
2. Maciej Starczewski 3d
3. Jakub Szymański 2d
4. Andrzej Kucio 2d
5. Bartosz Krassowski 3c


INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

1. BACZYŃSKA MARTA 1E IV MIEJSCE
2. JOŃSKA KATARZYNA 1E VI MIEJSCE
3. SOMLA NATALIA 1E VII MIEJSCE
4. DOMAŃSKA NATALIA 2C VII MIEJSCE
5. POGONOWSKA MAGDALENA 3E VIII MIEJSCE
6. WOIŃSKI ANTONI 1D III MIEJSCE
7. SKUP KAROL 2A VIII MIEJSCE

MIĘDZYPOWIATOWE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

1. BACZYŃSKA MARTA 1E 15 MIEJSCE
2. KWIATKOWSKA SARA 1E 32 MIEJSCE
3. GÓRAL ALEKSANDRA 1E 20 MIEJSCE
4. DZIOŁAK MONIKA 2C 43 MIEJSCE
5. POGONOWSKA MAGDALENA 3E 36 MIEJSCE
6. WOIŃSKI ANTONI 1D 12 MIEJSCE
7. SKUP KAROL 2A 12 MIEJSCE
8. GOŁAWSKI ROBERT 3D 8 MIEJSCE

POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
Sztafeta dziewcząt 10x800m w składzie:III MIEJSCE

Skład sztafety : BACZYŃSKA MARTA 1E, GÓRAL ALEKSANDRA 1E, KWIATKOWSKA SARA 1E, DOMAŃSKA NATALIA 2C, DZIOŁAK MONIKA 2C, SŁOBODZIAN KATARZYNA 2C, POGONOWSKA MAGDALENA 3E, KISIELIŃSKA MAGDALENA 3C, PACZÓSKA DOMINIKA 2C, WĄSOWSKA ADRIANNA 2C, KOMAR PAULINA 2C, JAKIMIAK MAGDALENA 2C

Sztafeta chłopców 10x1000m II MIEJSCE
Skład sztafety : WOIŃSKI ANTONI 1D, MATEJKO JANUSZ 2G, SKUP KAROL 2A, BORKOWSKI BARTOSZ 3G, KRASSOWSKI BARTOSZ 3C, KRASUSKI MACIEJ 3D, BOLESTA MATEUSZ 3D, KANIA DAMIAN 3D, GOŁAWSKI ROBERT 3D, SZYMAŃSKI JAKUB 2D, HRYCIUK JAKUB 1A, KARPIŃSKI JAKUB 3C

MIĘDZYPOWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
Sztafeta dziewcząt 10x800m w VII MIEJSCE

Skład sztafety: BACZYŃSKA MARTA 1E, GÓRAL ALEKSANDRA 1E, KWIATKOWSKA SARA 1E, JOŃSKA KATARZYNA 1E, ELIZA ZALEWSKA 2C, STRZAŁEK ANGELIKA 2C, DZIOŁAK MONIKA 2C, PACZÓSKA DOMINIKA 2C, KOMAR PAULINA 2C, POGONOWSKA MAGDALENA 3E

Sztafeta chłopców 10x1000m V MIEJSCE
Skład sztafety: WOIŃSKI ANTONI 1D, MATEJKO JANUSZ 2G, SKUP KAROL 2A, WEREDA KORNEL 3G, KRASUSKI MACIEJ 3D, BOLESTA MATEUSZ 3D, KANIA DAMIAN 3D, GOŁAWSKI ROBERT 3D, SZYMAŃSKI JAKUB 2D, KARPIŃSKI JAKUB 3C, GROCHOWSKI MACIEJ 3A


Piłka nożna chłopców - III miejsce w powiatowej gimnazjadzie
opiekun: p. I. Dyć

Lista uczestników:
1. Jakub Kobyliński 2 g
2. Jakub Hryciuk 1a
3. Leszek Krasuski 1b
4. Bolesta Mateusz 3d
5. Sidoruk Wojtek Ie
6.Maciek Krasuski 3d
7. Bolesta Mateusz 3d
8. Matejko Janusz 2g
9. Sternik Jakub- Id
10. Maciek Grochowski 3a
11. Wojtczuk Michal 3c

Piłka nożna dziewcząt - IV miejsce w powiatowej gimnazjadzie
opiekun: p. I. Dyć

1. Gońska Anna Ic
2. Pilska Natalia Ia
3. Ignaciu Aleksandra IIIf
4. Kordecka Katarzyna Ia
5. Bardadin Joanna Ic
6. Bielińska Wiktoria IIb
7. Gadomska Olga Iig
8. Soczewka Katarzyna Ie
9. Kałużyńska Iza If
10. Wasiluk Paulina Ie
11. Grzankowska Wiktoria Ie

Piłka ręczna
Opiekun: Emil Kożuchowski

VI MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE chłopców

Skład drużyny: Kamil Sternik III C, Grzegorz Tomaszewski III A, Maciej Grochowski III A, Jakub Kobyliński II G, Janusz Matejko II G, Piotr Boruta II A, Paweł Turyk II A, Paweł Kołtuniak I C, Jeremi Orłowski I E, Jakub Kobyliński I E, Jakub Oleszczuk I E, Maciej Krasuski III D

III MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE dziewcząt

skład drużyny: Eliza Zalewska II C, Izabela Cabaj II C, Dominika Paczóska II C, Komar Paulina II C, Dziołak Monika II C, Paulina Sosnowska III D, Natalia Somla I E, Kwiatkowska Sara I E, Góral Aleksandra I E
Maria Sikorska I D

 
Aktualności | Konkursy | Sukcesy | Galeria | Zajęcia pozalekcyjne | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego