2014/2015 - UKS Jedynka

Idź do spisu treści

Menu główne:

2014/2015

Sukcesy
W roku szkolnym 2014/2015 Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Siedlcach w klasyfikacji szkół Szkolnego Związku Sportowego zajęło:
• II miejsce w klasyfikacji miasta i powiatu
• II miejsce w klasyfikacji regionalnej

XVII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Opiekun : p. Ewa Gałęzowska

• w biegu na 300 m Antoni Woiński z kl. 2d zajął VIII miejsce
• w biegu na 100 m Wiktoria Grzankowska z kl. 2e zajęła XVII miejsce
• w biegu na 100m Jacek Głuski z kl. 2e zajął IX miejsce


Międzypowiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce

Opiekunowie: p. Ewa Gałęzowska, p. Paweł Kuligowski

• w biegu na 300 m Antoni Woiński z kl. 2d zdobył I miejsce,
• w biegu na 100 m Wiktoria Grzankowska z kl. 2e zdobyła III miejsce,
• w biegu na 100m Jacek Głuski z kl. 2e zdobył III miejsce,
• sztafeta dziewcząt 4×100 m (kl.III) zajęła II miejsce, .
Skład sztafety:
1. Adrianna Wąsowska 3c
2. Angelika Strzałek 3c
3. Izabela Cabaj 3c
4. Eliza Zalewska 3c
• sztafeta dziewcząt 4x100m (kl.I-II) zajęła III miejsce, skład sztafety: Aleksandra Góral 2e, Wiktoria Grzankowska 2e, Katarzyna Jońska 2e, Marta Baczyńska 2e
• sztafeta chłopców 4×100 m(kl.I-II) zajęła III miejsce, skład sztafety: Jakub Oleszczuk 2e, Jeremi Orłowski 2e, Antoni Woiński 2d, Jacek Głuski z kl. 2e,

Powiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce
Opiekunowie: p. Ewa Gałęzowska, p. Paweł Kuligowski, p. Mirosław Filimoniuk, p. Ireneusz Dyć

• Wiktoria Grzankowska z kl. 2e – w biegu na 100m – II miejsce
• Jacek Głuski z kl. 2e – w biegu na 100m – II miejsce
• Izabela Cabaj z kl. 3c – w biegu na 100m – I miejsce
• Angelika Strzałek z kl. 3c – w biegu na 100m – III miejsce
• Eliza Zalewska z kl. 3c – w biegu na 200m – II miejsce
• Antoni Woiński z kl. 2d – w biegu na 300m – I miejsce
• Jakub Sternik z kl. 2d – w skoku wzwyż – II miejsce
• Karol Skup z kl. 3a – w biegu na 400m – II miejsce
• Monika Mirosław z kl. 1b – w biegu na 600m – III miejsce
• Monika Dziołak z kl. 3c – w biegu na 800m – III miejsce
• Damian Sółkowski z kl. 3b – w biegu na 800m – III miejsce
• Adrianna Wąsowska z kl. 3c – pchnięcie kulą – I miejsce
• Adrian Szcześniak z kl. 3c – pchnięcie kulą – I miejsce
• Julia Czarnocka z kl. 1c – w skoku w dal – I miejsce
• Paulina Komar z kl. 3c – w skoku w dal – I miejsce
• Wiktoria Jurzyk z kl. 3e – w skoku w dal – II miejsce
• Natalia Domańska z kl. 3c – w skoku wzwyż – I miejsce
• Kinga Jałtuszyk z kl. 3d – w skoku wzwyż – II miejsce
• sztafeta dziewcząt 4×100 m (kl.I-II) w składzie: Aleksandra Góral 2e, Wiktoria Grzankowska 2e, Katarzyna Jońska 2e, Marta Baczyńska 2e – I miejsce
• sztafeta dziewcząt 4×100 m (kl.III) w składzie: Adrianna Wąsowska 3c, Angelika Strzałek 3c, Izabela Cabaj 3c, Eliza Zalewska 3c – I miejsce
• sztafeta chłopców 4×100 m(kl.I-II) w składzie: Jakub Oleszczuk 2e, Jeremi Orłowski 2e, Antoni Woiński 2d, Jacek Głuski z kl. 2e – II miejsce
• sztafeta olimpijska dziewcząt w składzie – Natalia Domańska 3c, Monika Dziołak 3c, Paulina Komar 3c, Patrycja Czapska 3e – III miejsce


Dwubój Nowoczesny
Opiekunowie: p. Ewa Gałęzowska, p. Paweł Kuligowski

Dziewczęta zajęły IV miejsce
Chłopcy zajęli V miejsce.

Skład drużyn:
Dziewczęta:
1. Alicja Wojtowicz 1a
2. Karolina Olędzka 1c
3. Paulina Radzikowska 2d
4. Maria Sikorska 2d
Chłopcy:
1. Jakub Pałgan 2a
2. Antoni Woiński 2d
3. Jakub Naumow 3c
4. Bartosz Olszewski 3c


XIII Festiwal Szkolnych Zespołów Tanecznych Cheerleaders
Opiekun: p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska

II miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie

Skład zespołu: Maria Najfeld 3a, Julia Kruczyńska 3a, Olga Ślepowrońska 3a, Aleksandra Adamska 3a, Anita Ozdoba 3a, Maria Szaniawska 3a, Wiktoria Bielińska 3b, Natalia Raczyńska 3b, Patrycja Lubelska 3b, Katarzyna Kurowska 3e, Julia Kadej 2d, Ania Księżopolska 2d, Julia Głuchowska 2d, Alicja Wojtowicz 1a, Weronika Raczyńska 1a.



Koszykówka chłopców
Opiekun: p. Paweł Kuligowski

II miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjady

Skład drużyny: Jakub Oleszczuk 2e, Jakub Bieliński 2c, Piotr Lipiński 1f, Paweł Turyk 3a, Karol Skup 3a, Patryk Czerwiński 3c, Jakub Sternik 2d, Maciej Silny 2d, Michał Rozwadowski 2d, Bartosz Maciołek 2d, Igor Fiuk 2d, Piotr Mokrzecki 2d, Wojciech Sidoruk 2e


Koszykówka dziewcząt
Opiekun: p. Arkadiusz Mazurkiewicz, p. Ewa Gałęzowska, p. Marta Kamiejsa

II i IV miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie.

Składy drużyn dziewcząt: Angelika Strzałek 3c, Dominika Paczóska 3c, Natalia Domańska 3c, Izabela Cabaj 3c, Monika Dziołak 3c, Paulina Komar 3c, Eliza Zalewska 3c, Sara Kwiatkowska 2e, Natalia Somla 2e, Marta Baczyńska 2e, Aleksandra Góral 2e, Weronika Kraszewska 2e, Katarzyna Jońska 2e, Dominika Cymerman 2e, Julia Czarnocka 1c, Klaudia Rusinek 1c, Wiktoria Woźnica 1c, Aleksandra Małyska 1c, Magdalena Lipska 1c, Karolina Olędzka 1c, Kinga Cicha 1c, Julia Rapacka 1c, Wiktoria Parzych 1c, Agnieszka Jakubas 1a



Piłka ręczna dziewcząt
Opiekun: p. Emil Kożuchowski

IV miejsce Międzypowiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewcząt

Skład drużyny: Dominika Paczóska III C, Eliza Zalewska III C, Izabela Cabaj III C, Paulina Komar III C, Monika Dziołak III C, Natalia Somla II E, Sara Kwiatkowska II E, Aleksandra Góral II E, Katarzyna Słobodzian III C



Piłka ręczna chłopców
Opiekun: p. Emil Kożuchowski

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców

Skład drużyny: Jakub Kobyliński III G, Janusz Matejko III G, Piotr Boruta III A, Paweł Turyk III A, Jeremi Orłowski II E, Jakub Kobyliński II E, Jakub Oleszczuk II E, Mikołaj Parafiniuk I A, Karol Skup l III A, Krystian Mikołajewski I A, Mateusz Małczuk I B, . Wojtek Sidoruk II E, Norbert Błoński III G



XVII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych
Opiekun: p. Ewa Gałęzowska

XIII miejsce sztafety dziewcząt

Sztafeta dziewcząt 10x800m biegła w składzie: Monika Mirosław 1b, Wiktoria Marciniuk 1b, Aleksandra Hajduk 1b, Karolina Olędzka 1c, Marta Baczyńska 2e, Wiktoria Grzankowska 2e, Katarzyna Jońska 2e, Natalka Domańska 3c, Monika Dziołak 3c, Izabela Cabaj 3c



Miedzypowiatowe sztafetowe biegi przełajowe
Opiekun: Ewa Gałęzowska

III miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych

Sztafeta dziewcząt 10x800m biegła w składzie: Monika Mirosław 1b, Wiktoria Marciniuk 1b, Aleksandra Hajduk 1b, Karolina Olędzka 1c, Marta Baczyńska 2e, Wiktoria Grzankowska 2e, Katarzyna Jońska 2e, Izabela Krukowska 3b, Natalka Domańska 3c, Eliza Zalewska 3c, Monika Dziołak 3c, Izabela Cabaj 3c



Sztafetowe biegi przełajowe
Opiekunowie: p. Ewa Gałęzowska i p. Mirosław Filimoniuk

II miejsce dziewcząt w Powiatowej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych
III miejsce chłopców w Powiatowej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych

Sztafeta dziewcząt 10x800m biegła w składzie: Monika Mirosław 1b, Wiktoria Marciniuk 1b, Aleksandra Hajduk 1b, Karolina Olędzka 1c, Marta Baczyńska 2e, Wiktoria Grzankowska 2e, Katarzyna Jońska 2e, Izabela Krukowska 3b, Natalka Domańska 3c, Eliza Zalewska 3c, Monika Dziołak 3c, Izabela Cabaj 3c,

Sztafeta chłopców 10x1000m biegła w składzie: Jakub Hryciuk 2a, Jakub Pałgan 2a, Antoni Woiński 2d, Wojciech Sidoruk 2e, Karol Skup 3a, Jakub Wielogórski 3a, amian Sółkowski 3b, Szymon Jędrzejczyk 3c, Jakub Radzikowski 3b, Bartosz Olszewski 3c, Sylwester Sawicki 3d


XVII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych
Opiekun: p. Ewa Gałęzowska

1. Monika Mirosław z kl. 1b – 14 miejsce
2. Natalia Domańska z kl. 3c – 18 miejsce
3. Antonii Woiński z kl. 2d – 56 miejsce
4. Karol Skup z kl. 3a – 35 miejsce



Indywidualne biegi przełajowe
Opiekun: Ewa Gałęzowska

Monika Mirosław 1b, Marta Baczyńska 2e, Natalia Domańska 3c, Antoni Woiński 2d, Karol Skup 3a uzyskało awans do XVII mazowieckich igrzysk młodzieży szkolnej. Uczniowie, którzy walczyli o awans zajmując dalsze miejsca: Wiktoria Marciniuk 1b, Aleksandra Hajduk 1b, Karolina Olędzka 1c, Wiktoria Grzankowska 2e.



Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka
Opiekunowie: p. Ewa Gałęzowska, p. Paweł Kuligowski, p . Agnieszka Tomczyk - Gajewska

• w biegu na 600 m Monika Mirosław z kl. 1b zdobyła złoty medal,
• w biegu na 100 m Wiktoria Grzankowska z kl. 2e zdobyła srebrny medal,
• w biegu na 1000 m Karol Skup z kl. 3a zdobył srebrny medal,
• w biegu na 1000 m Wojciech Sidoruk z kl. 2e zdobył brązowy medal.

6 – TKI PIŁKARSKIE DZIEWCZĄT
V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
opiekun: p. Ireneusz Dyć


PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
opiekun: p. Ireneusz Dyć

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT
III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
opiekun: p. Paweł Kuligowski

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW
IV i V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
opiekun: p. Paweł Kuligowski

Unihokej dziewcząt
V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Opiekun: p. Aneta Tomaszewska

Unihokej chłopców
V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Opiekun: p. Aneta Tomaszewska

Siatkówka chłopców
V miejsce na XVII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Skład drużyny: Jędrzejczyk Szymon, Szcześniak Adrian, Czerwiński Patryk, Gadamer Hubert, Konopka Mateusz, Olszewski Bartosz,Naumow Jakub, Bulik Jan, Potera Adrian, Ciok Kamil

I miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
I i III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Opiekun: p. Mirosław Filimoniuk

Siatkówka dziewcząt
IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Opiekun : p. Ewa Gałęzowska

Pływanie indywidualne w Powiatowej Gimnazjadzie
Opiekunowie: p. Agnieszka Tomczyk – Gajewska, p. Mirosław Filimoniuk

50m stylem grzbietowym
Raczyńska Weronika III miejsce
Olędzka Karolina IV miejsce
Postrzygacz Łukasz IV miejsce
Zgorzałek Łukasz VII miejsce
Nowak Jakub VIII miejsce

50 m stylem klasycznym
Sikorska Maria III miejsce
Jaworska Kamila II miejsce
Fiuk Aleksandra VII miejsce
Woiński Antoni II miejsce
Pałgan Jakub III miejsce
Olszewski Bartosz IV miejsce

50 m stylem dowolnym
Wojtowicz Alicja III miejsce
Jońska Zuzanna IV miejsce
Olędzka Karolina VI miejsce
Wysokińska Aleksandra VII miejsce
Radzikowska Paulina IV miejsce
Kałużyńska Izabela IX miejsce
Postrzygacz Łukasz IX miejsce
Zgorzałek Łukasz XV miejsce
Woiński Antoni II miejsce
Pałgan Jakub VI miejsce
Naumow Jakub III miejsce

Sztafeta 6x25m
Dziewcząta II miejsce
Chłopcy II miejsce




Pływanie - Międzypowiatowa Gimnazjada
Opiekun: p. Ewa Gałęzowska, p. Mirosław Filimoniuk

50m stylem dowolnym
Wojtowicz Alicja X miejsce
Jońska Zuzanna XII miejsce
Radzikowska Paulina XV miejsce
Woiński Antoni III miejsce
Naumow Jakub VII miejsce

50m stylem klasycznym
Woiński Antoni V miejsce
Paugan Jakub VI miejsce
Olszewski Bartosz XIV miejsce

50 m stylem grzbietowym
Raczyńska Weronika XI miejsce
Olędzka Karolina XII miejsce
Postrzygacz Łukasz XIV miejsce

Sztafeta 6x25m
Dziewczęta IV miejsce
Chłopcy VI miejsce
 
Aktualności | Konkursy | Sukcesy | Galeria | Zajęcia pozalekcyjne | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego