2016/2017 - UKS Jedynka

Idź do spisu treści

Menu główne:

2016/2017

Sukcesy
XIX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce

Opiekunowie: p. Ewa Sławińska i p. Paweł Kuligowski
• Magdalena Jastrzębska z kl. 3b – w biegu na 400m – I miejsce, Magda swoim wynikiem 59,28 pobiła rekord szkoły
• sztafeta olimpijska dziewcząt w składzie – Magdalena Jastrzębska 3b, Monika Mirosław 3b, Aleksandra Hajduk 3b, Zuzanna Jońska 3a – II miejsce
• Monika Mirosław z kl. 3b – w biegu na 800m – VI miejsce
• Nikola Narojek z kl. 2b – w skoku wzwyż – XIV miejsce
• Piotr Lipiński z kl. 3f – pchnięcie kulą – X miejsce
W klasyfikacji drużynowej igrzysk dziewczęta uplasowały się na VI miejscu.

XIX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców
opiekun: p. M. Filimoniuk
II miejsce
Międzypowiatowa Gimnazjada w siatkówce chłopców
I miejsce
Powiatowa Gimnazjada w siatkówce chłopców
I miejsce i II miejsce

Powiatowa Gimnazjada w siatkówce dziewcząt - III miejsce
opiekun:p. E. Gałęzowska



Dwubój nowoczesny

Opiekunowie: p. M. Filimoniuk, p. A. Tomaszewska
I miejsce dziewczęta : Magdalena Jastrzębska 3b, Monika Mirosław 3b, Karolina Olędzka 3c, Zuzanna Jońska 3a
X miejsce chłopcy: Paweł Kowalczyk 2c, Michał Kruk 2c, Mateusz Pelc 2c, Michał Rytel 3c



Międzypowiatowa Gimnazjada w lekkoatletyce

Opiekunowie: p. Ewa Sławińska i p. Paweł Kuligowski
• Monika Mirosław z kl. 3b – w biegu na 800m – II miejsce
• Magdalena Jastrzębska z kl. 3b – w biegu na 400m – I miejsce
• Nikola Narojek z kl. 2b – w skoku wzwyż – II miejsce
• Piotr Lipiński z kl. 3f – pchnięcie kulą – II miejsce
• sztafeta olimpijska dziewcząt w składzie – Magdalena Jastrzębska 3b, Monika Mirosław 3b, Aleksandra Hajduk 3b, Zuzanna Jońska 3a – I miejsce
• sztafeta dziewcząt 4×100 m (kl.I-II) w składzie: Olga Stawska 2f, Nikola Narojek 2b, Julia Nowak 2c, Anna Wierzejska 2c – III miejsce – (sztafeta dziewcząt nie zakwalifikowała się na igrzyska -awans tylko pierwsze dwie )

Powiatowa Gimnazjada w lekkoatletyce

Opiekunowie: p. Ewa Sławińska, p. Paweł Kuligowski, p. Emil Kożuchowski, p. Michał Żmińczuk
• Marcin Borkowski z kl. 3a – w biegu na 100m – III miejsce
• Magdalena Jastrzębska z kl. 3b – w biegu na 400m – I miejsce
• Aleksandra Hajduk z kl. 3b – w biegu na 400m – II miejsce
• Maja Siekierka z kl. 1b – w biegu na 600m – II miejsce
• Monika Mirosław z kl. 3b – w biegu na 800m – I miejsce
• Patrycja Kamińska z kl. 2c – pchnięcie kulą – III miejsce
• Karolina Olędzka z kl. 3c – pchnięcie kulą – I miejsce
• Michał Kruk z kl. 2c – pchnięcie kulą – I miejsce
• Piotr Lipiński z kl. 3f – pchnięcie kulą – II miejsce
• Mikołaj Parafiniuk z kl. 3a – pchnięcie kulą – III miejsce
• Julia Czarnocka z kl.3c – w skoku w dal – I miejsce
• Aleksandra Małyska z kl. 3c w skoku w dal – II miejsce
• Piotr Prekurat z kl. 1c – w skoku w dal – III miejsce
• Mateusz Michalec z kl. 3d – w skoku w dal – III miejsce
• Nikola Narojek z kl. 2b – w skoku wzwyż – I miejsce
• Alicja Wojtowicz z kl. 3a – w skoku wzwyż – II miejsce
• Łukasz Łopaciuk z kl. 3d – w skoku wzwyż – II miejsce
• Konrad Wróblewski z kl. 2c – w skoku wzwyż – III miejsce
• sztafeta dziewcząt 4×100 m (kl.I-II) w składzie: Olga Stawska 2f, Nikola Narojek 2b, Julia Nowak 2c, Anna Wierzejska 2c – I miejsce
• sztafeta dziewcząt 4×100 m (kl.III) w składzie: Zuzanna Jońska 3a, Weronika Raczyńska 3a, Julia Czarnocka 3C, Aleksandra Małyska 3c – I miejsce
• sztafeta olimpijska dziewcząt w składzie – Magdalena Jastrzębska 3b, Monika Mirosław 3b, Aleksandra Hajduk 3b, Karolina Olędzka 3c – I miejsce

Międzypowiatowa Gimnazjada w koszykówce chłopców
opiekun: p. Paweł Kuligowski
II miejsce
Skład srebrnej drużyny: Lipiński Piotr 3f, Potera Adrian 3c, Michalec Mateusz 3d, Wasilewski Jakub 2f, Nowak Jakub 2f, Wodzyński Igor 2f, Sitkowski Filip 2c, Bareja Bartłomiej 2e, Babulewicz Krystian 1b, Stańczuk Dawid 1c

Powiatowa Gimnazjada w koszykówce chłopców
opiekun: p. Paweł Kuligowski
II miejsce

Międzypowiatowa Gimnazjada w koszykówce dziewcząt
opiekun: p. M. Żmińczuk
II miejsce
Powiatowa Gimnazjada w koszykówce dziewcząt
II miejsce

Międzypowiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców
opiekun: p. E. Kożuchowski
III miejsce
Skład drużyny: Szlaski Sebastian(3a), Parafiniuk Mikołaj(3a), Wieliczko Jacek (3a), Laprus Damian (3a), Omelańczuk Jakub (3a), Nowak Jakub (3b), Małczuk Mateusz (3b), Grzegorczyk Bartosz (3e), Tokarz Bartosz (3f), Lipiński Piotr (3f), Babulewicz Krystian (1b)

Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców
opiekun: p. E. Kożuchowski
III miejsce


Cheerrleaders
opiekun: p. A. Tomczyk-Gajewska
II miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
Skład zespołu: Magdalena Filimoniuk 1a, Łasisz Maja 1a,Michalak Maja 1a, Sawicka Julia 1a,Sztetner Olivia 1a, Wójcik Iga 1a, Łyś Julita 1c, Duk Zuzanna 1d, Izdebska Paulina 1d, Łukasiuk Karolina 1d, Romaniak Alicja 1d, Sosnowska Joanna 1d, Malesa Klaudia 2a, Gajewska Natalia 2b, Urban Agnieszka 2b, Narojek Nikola 2b, Czarnocka Gabriela 2e, Mańkowska Kinga 3a, Raczyńska Weronika 3a, Roman Sandra 3a, Skowron Katarzyna 3a, Lipiński Piotr 3f.

Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe
Opiekunowie: p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska i p. Emil Kożuchowski

Magdalena Jastrzębska 3b – I miejsce
Monika Mirosław 3b – III miejsce
Maja Siekierka 1b – V miejsce
Kacper Romaniak 2c-VIII miejsce
Klaudia Dmowska 3f – X miejsce
Aleksandra Umięcka 3f – XII miejsce

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe
Opiekunowie: p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska, p. Emil Kożuchowski i M. Filimoniuk

Siekierka Maja 1b- II miejsce
Zienkiewicz Szymon 1b- V miejsce
Izdebski Sebastian 1b- VII miejsce
Szczygielska Justyna 1c- VII miejsce
Łupiński Mikołaj 1c- VIII miejsce
Romaniak Kacper 2c- VI miejsce
Strzaliński Dawid 2c –V miejsce
Stawska Olga 2f- II miejsce
Hajduk Aleksandra 3b- IV miejsce
Mirosław Monika 3b- II miejsce
Jastrzębska Magdalena 3b- I miejsce
Sala Łukasz 3d- VIII miejsce
Dmowska Klaudia 3f- IV miejsce
Umięcka Aleksandra 3f- V miejsce


Międzypowiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe
Opiekunowie: p. A. Tomczyk-Gajewska i p. A. Tomaszewska
Sztafeta dziewcząt 10X800m zajęła V miejsce
Skład sztafety: Magdalena Jastrzębska 3b, Aleksandra Hajduk 3b, Klaudia Dmowska 3f, Aleksandra Umięcka 3f, Anna Duszyńska 2c, Olga Stawska 2f, Maja Siekierka 1b, Amelia Lewczuk 1b, Justyna Szczygielska 1c, Emilia Adamowicz 1c, Karolina Grodowska 1f.

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe
Opiekunowie: p. A. Tomczyk-Gajewska i M. Filimoniuk

sztafeta dziewcząt 10X800m zajęła III miejsce
Skład sztafety: Olga Stawska 2f, Siekierka Maja 1b, Duszyńska Anna 2c, Lewczuk Amelia 1b, Szczygielska Justyna 1c, Adamiak Emilia 1c, Grodowska Karolina 1f, Mirosław Monika 3b, Bazylczuk Laura 2c, Jastrzębska Magdalena 3b

Sztafeta chłopców 10X1000m zajęła IV miejsce
Skład sztafety: Zienkiewicz Szymon 1b, Kania Kamil 1f, Kowalczyk Paweł 2c, Kruk Michał 2c, Romaniak Kacper 2c, Sawicki Sebastian 2c, Sitkowski Filip 2c, Strzaliński Dawid 2c, Chendowski Dominik 2f, Wasilewski Jakub 2f, Czarnocki Piotr 3c, Bober Sebastian 3e, Tokarz Bartosz 3f

Unihokej dziewcząt - III miejsce
opiekun: p. A. Tomaszewska

Unihokej chłopców- VII miejsce
opiekun: p. A. Tomaszewska

Piłka nożna dziewcząt
Opiekun: I. Dyć
Szkołę reprezentowały: Lipińska Wiktoria, Podlipniak Paulina, Duszyńska Anna, Sztanjert Julia, Izdebska Julia, Umięcka Małgorzata, Murawska Aleksandra.


Piłka nożna – IV miejsce w Poowiatowej Gimnazjadzie
Opiekun: I. Dyć

Szkołę reprezentowali:Bober Sebastian, Bielecki Patryk, Marcin Borkowski, Łukasz Sala, Igor Łęczycki, Dawid Woźniak, Szymon Zienkiewicz, Adam Biarda, Sebastian Izdebski

 
Aktualności | Konkursy | Sukcesy | Galeria | Zajęcia pozalekcyjne | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego