sukcesy 2012/2013 - Jedynka Siedlce

Idź do spisu treści

Menu główne:

Sukcesy
sukcesy 2012/13
KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

II miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie
opiekun: p. E. Gałęzowska

Skład drużyny: Klasa III F: Karolina Soczewka, Kinga Marczak,Zuzanna Niedziółka, Olga Otulińska, Ewelina Szymańska,Jagoda Zalewska, Katarzyna Szczepańska, Izabela Zalewska, Adrianna Ławecka, Wiktoria Bielińska IB

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

III miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
II miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie
opiekun: p. P. Kuligowski

Skład drużyny: Flanczewski Sebastian 3g, Czerski Jakub 3c, Liniewicz Jakub 3f, Talacha Marcin 3f, Trochym Jakub 3f, Duraj Jakub 3f, Lubelski Piotr 3f, Kokoszkiewicz Michał 3f, Jakubas Adam 2c, Sternik Kamil 2c, Tomaszewski Grzegorz 2a, Skup Karol 1a

SIATKÓWKA CHŁOPCÓW

III MIEJSCE w MIĘDZYPOWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
I MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
OPIEKUN: MIROSŁAW FILIMONIUK

Skład drużyny : MARCIN TALACHA 3F, JAKUB TROCHYM 3F, MICHAŁ KOKOSZKIEWICZ 3F, JAKUB LINIEWICZ 3F, PIOTR LUBELSKI 3F, ADAM DUDEK 3F, JAKUB DURAJ 3F, MATEUSZ PIĄTEK 3F, KONDRAT BOROWSKI 3B

SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

II MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
OPIEKUN: EWA GAŁĘZOWSKA

Skład drużyny : JULIA WOJTOWICZ 3C, WERONIKA SAŁATA 2A, WIOLETTA WOŁOSZKA 2A, ZUZANNA KIEPUSZEWSKA 2F, AGATA RODZIEWICZ 2A, PAULINA GORZKOWSKA 3E, WIKTORIA SOKOŁOWSKA 2E, MAGDALENA JAKIMIAK 1C, LATIFA ALKUBATI 2A, MAGDALENA KISIELIŃSKA 2C, EMILIA GNAT 2A, KLAUDIA KULIKOWSKA 2E

PŁYWANIE
opiekun: H. Szyszko
MIĘDZYPOWIATOWA GIMNAZJADA
1. Jakub Naumow 1c XII miejsce w stylu grzbietowym i w stylu dowolnym
2. Magdalena Kisielińska 2c II miejsce w stylu klasycznym i IV miejsce w stylu dowolnym
3. Maciej Starczewski 2d VI miejsce w stylu klasycznym i IX miejsce w stylu dowolnym
4. Robert Goławski 2d X miejsce w stylu klasycznym
5. Julia Wojtowicz 3c- VI miejsce w stylu klasycznym
6. Marek Polak 3f IV miejsce w stylu klasycznym
7. Marcin Talacha 3f VI miejsce w stylu dowolnym
8. IV miejsce w sztafecie pływackiej chłopców 6x25m stylem dowolnym: Robert Goławski 2d, Marcin Talacha 3f, Marek Polak 3f, Jakub Naumow 1c, Bartosz Olszewski 1c, Maciej Starczewski 2d

Miejska Gimnazjada

1. Magdalena Kisielińska kl. 2c - I miejsce na 50m stylem klasycznym i stylem dowolnym
2. Maciej Starczewski kl. 2d - I miejsce na 50 m stylem klasycznym i stylem dowolnym
3. Jakub Naumow kl. 1 c III miejsce na 50 m stylem grzbietowym i 50 m stylem dowolnym zajł
4. Marcin Talacha kl. 3f - II miejsce na 50m stylem dowolnym
5. Robert Goławski kl. 2d - III miejsce na 50m stylem klasycznym
6. Marek Polak kl. 3f - III miejsce na 50m stylem klasycznym
7. Angelika Strzałek z kl. Ic IV m stylem dowolnym
8. Magdalena Pogonowska kl. 2e V m stylem dowolnym


DWUBÓJ NOWOCZESNY
OPIEKUN: HENRYK SZYSZKO

III MIEJSCE W MIĘDZYPOWIATOWEJ GIMNAZJADZIE W DWUBOJU NOWOCZESNYM 2012/2013
DZIEWCZĘTA:
1. MAGDALENA KISIELIŃSKA 2C
2. MAGDALENA POGONOWSKA 2E
3. JULIA WOJTOWICZ 3C
4. ZUZANNA NIEDZIÓŁKA 3F
II MIEJSCE W MIĘDZYPOWIATOWEJ GIMNAZJADZIE W DWUBOJU NOWOCZESNYM 2012/2013
CHŁOPCY:
1. ROBERT GOŁAWSKI 2D
2. MACIEJ STARCZEWSKI 2D
3. MARCIN TALACHA 3F
4. JAKUB NAUMOW 1C
ROBERT GOŁAWSKI - II MIEJSCE INDYWIDUALNIE W MIĘDZYPOWIATOWEJ GIMNAZJADZIE W DWUBOJU NOWOCZESNYM 20012/2013

UNIHOKEJ
opiekun: A. Tomczyk - Gajewska

IV miejsce dziewcząt w Powiatowej Gimnazjadzie

skład drużyny: Aleksandra Kiryluk 3a , Dominika Marciniuk 3a,Oliwia Bielecka 3a, Diana Egier 3a, Sylwia Karwowska 3a, Klaudia Biernacka 3a, Weronika Orłowska 3a, Paulina Gorzkowska 3e, Marta Łukasik 2d, Paulina Sosnowska 2d, Wiktoria Bielińska 1b

IV MIEJSCE CHŁOPCÓW W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE W UNOHOKEJU
opiekun: p. Ireneusz Dyć

skład drużyny: Bolesta Mateusz 2d, Kania Damian 2d, Wereda Kornel 2g, Tomaszewski Grzegorz 2a, Starczewski Maciej 2d, Konopka Mateusz 1f, Grochowski Maciej 2a, Kozyra Kacper 2c, Patryk Krupa 2f, Maciej Krasuski 2d

PIŁKA RĘCZNA
opiekun: E. Kożuchowski
IV MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
Drużyna w składzie: Karolina Soczewka 3F, Zuzanna Niedziółka 3F, Ewelina Szymańska 3F, Kinga Marczak 3F, Paulina Gorzkowska 3G, Oliwia Kruczyńska 3A, Diana Egier 3A, Wiktoria Bielińska 1B, Olga Ślepowrońska 1A, ElizaZalewska 1C, Julia Kruczyńska 1A, AleksandraKiryluk 3 A, MartaSolnica 3 D, KlaudiaTrojecka 3 D
IV MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
Skład drużyny: Hubert Izdebski III D, Szymon Sikorski III D, Patryk Somla III D, Jakub Czerski III C, Gabriel Pogonowski III C, Michał Jarocki III C, Kamil Sternik IIC, Grzegorz Tomaszewski II A, Łukasz Celiński II F, Jakub Kobyliński I F, Maciej Grochowski II A, Maciej Czarnocki III B, Norbert Błoński I G
-----------------------------------------------------------------------------------------------
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
Zespół dziewcząt zajął II miejsce, chłopcy III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
opiekunowie: p. H. Szyszko, p. M. Filimoniuk
Sztafeta dziewcząt 10x800m biegła w składzie: Katarzyna Słobodzian 1c, Magdalena Mirosław 3b, Eliza Zalewska 1c, Zuzanna Niedziółka 3f, Natalia Domańska 1c, Katarzyna Szczepańska 3f, Karolina Soczewka 3f, Magdalena Pogonowska 2e, Angelika Strzałek 1c, Joanna Czarnocka 2b, Kinga Mikołajczuk 2a, Izabela Cabaj 1c
Sztafeta chłopców 10x1000m biegła w składzie: Dominik Wolski 1c, Janusz Matejko 1f, Bartosz Krasowski 2c, Robert Goławski 2d, Grzegorz Tomaszewski 2a, Dawid Mućko 3b, JakubTrochym 3f, Michał Kokoszkiewicz 3f, Piotr Lubelski 3f, Jakub Liniewicz 3f, Mateusz Piątek 3f, Bartłomiej Kublik 3a
MIĘDZYPOWIATOWA GIMNAZJADA w sztafetowych biegach przełąjowych
sztafeta dziewcząt 10x800m zajęła VI miejsce
sztafeta chłopców 10x1000m zajęła X miejsce
---------------------------------------------------------------
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
DZ.r. 1999 Słobodzian Katarzyna 4m, Domańska Natalia 7m,
CHŁ.r 1999 Matejko Janusz 5m, Szymański Jakub 11m
DZ.r. 1998 Czarnocka Joanna 3m, Pogonowska Magdalena 9m, Wołoszka Wioletta 11m
CHŁ.r. 1998 Krasowski Bartosz 11m, Tomaszewski Grzegorz 13m
Dz.r. 1997 Niedziólka Zuzann 7m, Szczepańska Katarzyna 11m,
CHŁ.r. 1997kokoszkiewicz Michał 12m, Mućko Dawid 15m,
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE W MIĘDZYPOWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
CHŁ.r. 1999 Skup Karol 3m
CHŁ.r. 1998 Goławski Robert 4m
-------------------------------------------------------------------
Międzypowiatowa Gimnazjada w Lekkiej Atletyce
opiekunowie: p. E. Gałęzowska, p.H. Szyszko, p.M. Filimoniuk, p. P. Kuligowski
sztafeta dziewcząt 4×100 m (kl.I-II) w składzie: Angelika Strzałek 1c, Joanna Czarnocka 2b,IzabelaCabaj 1c, Eliza Zalewska 1c - I miejsce
MagdalenaMirosław z kl. 3b w biegu na 200m III miejsce
ZuzannaNierdziółka z kl. 3f w skoku wzwyż III miejsce
DominikWolski z kl. 1c w biegu na 300m III miejsce
TomaszKrzyszczak z kl. 2b pchnięcie kulą III miejsce
sztafeta dziewcząt 4×100 m (kl.III) w składzie:Olga Głuchowska 3g, Katarzyna Szczepańska 3f, Milena Pogonowska 3e, DominikaMarciniuk 3a - II miejsce
sztafeta chłopców 4×100 m(kl.I-II) w składzie:Tomasz Krzyszczak 2b, Albert Kazimierczak 1c, Robert Goławski 2d, DominikWolski 1c II miejsce
IzabelaCabaj z kl. 1c - w biegu na 100m V miejsce
DominikaMarciniuk z kl. 3a w biegu na 100m IX miejsce
KlaudiaTrojecka z kl. 3d w biegu na 200m XI miejsce
JoannaCzarnocka z kl. 2b w biegu na 300m VI miejsce
BartłomiejKublik z kl. 3a w biegu na 800m VI miejsce
RobertGoławski z kl. 2d w biegu na 1000m V miejsce



 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego