sukcesy 2015/2016 - Jedynka Siedlce

Idź do spisu treści

Menu główne:

Sukcesy
sukcesy 2015/16
W roku szkolnym 2015/2016 Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Siedlcach w klasyfikacji szkół Szkolnego Związku Sportowego zajęło:
• II miejsce w klasyfikacji miasta i powiatu
• II miejsce w klasyfikacji regionalnej

Międzypowiatowa Gimnazjada
Lekkoatletyka
Opiekunowie: p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska, p. Mirosław Filimoniuk

Jastrzębska Magdalena 2b – I miejsce w biegu na 600m,
Mirosław Monika 2b – III miejsce w biegu na 600m,
Majchrowska Izabela 2d – II miejsce w skoku wzwyż,
Rusinek Klaudia 2c – III miejsce w pchnięciu kulą,
sztafeta dziewcząt 4x100m- III miejsce – Narojek Nikola 1b, Hajduk Aleksandra 2b, Mirosław Monika 2b, Jastrzębska Magdalena 2b

Powiatowa Gimnazjada w Lekkiej Atletyce
Opiekunowie: p. Mirosław Filimoniuk, p. Aneta Tomaszewska, p. E. Kożuchowski
1. Stawska Olga w biegu na 300m ( II miejsce),
2. Jastrzębska Magda w biegu na 600m ( I miejsce),
3. Mirosław Monika w biegu na 600m (II miejsce),
4. Czarnocka Julia w skoku w dal (I miejsce),
5. Grzankowska Wiktoria w biegu na 100m (III miejsce),
6. Baczyńska Marta w skoku w dal (I miejsce),
7. Somla Natalia w skoku w dal (III miejsce),
8. Łopaciuk Łukasz w skoku wzwyż (II miejsce),
9. Oleszczuk Jakub w biegu na 200m (III miejsce),
10. Rusinek Klaudia w pchnięciu kulą ( I miejsce) , Klaudia swoim wynikiem 9,52 pobiła rekord szkoły
11. Sztafeta 4X 100m w składzie: Mirosław Monika, Jastrzębska Magda, Małyska Ola, Czarnocka Julia zajęła I miejsce,
12. Sztafeta Olimpijska w składzie: Greluk Ola, Kwiatkowska Sara, Somla Natalia, Wasiluk Paulina zajęła II miejsce

SIATKÓWKA CHŁOPCÓW
Międzypowiatowa Gimnazjada I miejsce
Opiekun: p. Mirosław Filimoniuk
Skład drużyny: Braksal Antoni, Ciok Kamil, Czarnocki Piotr, Grabarski Jakub, Karpowicz Filip,Kryszczuk Kamil, Kurowski Bartłomiej, Maksymiak Bartosz, Marchel Jakub, Potera Adrian, Rytel Michał, Sidorzak Jakub, Skóra Rafał

Powiatowa Gimnazjada
Opiekun: p. Mirosław Filimoniuk

I miejsce Skład drużyny: Braksal Antoni, Ciok Kamil, Czarnocki Piotr, Grabarski Jakub, Karpowicz Filip, Kryszczuk Kamil, Kurowski Bartłomiej, Maksymiak Bartosz, Marchel Jakub, Potera Adrian, Rytel Michał, Sidorzak Jakub, Skóra Rafał (klasa 2c)
II miejsce Skład drużyny: Cymerman Mateusz, Kowalczyk Paweł, Kruk Michał, Orzełowski Robert, Orzełowski Wojciech, Pelc Mateusz, Romaniak Kacper, Sawicki Sebastian, Sitkowski Filip, Strzaliński Dawid, Szymaniuk Łukasz, Wróblewski Konrad (klasa 1c)

Międzypowiatowym XIV Festiwalu Szkolnych Zespołów Tanecznych Cheerleaders I miejsce
Opiekun: p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska

Zespół w składzie: Wiktoria Ratyńska 3f, Julia Głuchowska 3d, Anna Księżopolska 3d, Julia Kadej 3d, Natalia Grabarska 3b, Anna Sokołowska 3b, Alicja Wojtowicz 2a, Kinga Mańkowska 2a, Weronika Raczyńska 2a, Sandra Roman 2a, Katarzyna Skowron 2a, Piotr Lipiński 2f, Natalia Gajewska 1b, Nikola Narojek 1b, Gabriela Czarnocka 1e, Klaudia Malesa 1a

Powiatowa Gimnazjada w pływaniu
Opiekunowie: p. A. Tomaszewska i p. M. Filimoniuk

1. Sztafeta 6x 25m dziewcząt w składzie: Radzikowska Paulina, Olędzka Karolina, Sikorska Maria, Urban Anieszka, Wojtowicz Alicja i Jastrzębska Magdalena zajęła III miejsce
2. Sztafeta 6x25m chłopców w składzie: Głuski Jacek, Woiński Antoni, Kryszczuk Kamil, Maksymiuk Bartosz, Pelc Mateusz, Kruk Michał zajęła V miejsce.
3. Wojtowicz Alicja II miejsce stylem dowolnym
4. Woiński Antoni II miejsce stylem dowolnym i II miejsce stylem klasycznym
5. Sikorska Maria III miejsce stylem klasycznym
6. Pałgan Jakub III miejsce stylem klasycznym

Dwubój nowoczesny
Opiekunowie: p. Aneta Tomaszewska, p. Mirosław Filimoniuk

VII miejsce dziewczęta - Magdalena Jastrzębska, Monika Mirosław, Karolina Olędzka, Wiktoria Woźnica

V miejsce chłopcy - Antoni Woiński, Jakub Paugan, Kamil Kryszczuk i Kacper Grzelak

Powiatowa Gimnazjada
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
Opiekunowie: p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska, p, Ireneusz Dyć, p. Mirosław Filimoniuk

1. Olga Stawska 1f - II m
2. Kamila Sobiczewska 1d – VII m
3. Aleksandra Hajduk 2b – VI m
4. Monika Mirosław 2b – II m
5. Magdalena jastrzębska 2b – I m
6. Aleksandra Małyska 2c – III m
7. Kacper Romaniak 1c – II m
8. Dawid Strzaliński 1c – III m
9. Mateusz Pelc 1c – IV m
10. Antoni Woiński 3d – IV m


Powiatowa Gimnazjada w sztafetowych biegach przełajowych
Sztafeta dziewcząt 10x800m w składzie: II MIEJSCE w składzie: Kozułko Natalia 1c, Sobiczewska Kamila 1d, Stawska Olga 1f, Hajduk Aleksandra 2b, Jastrzębska Magdalena 2b, Lipska Magdalena 2c, Olędzka Karolina 2c, Grzankowska Wiktoria 3e, Jońska Katarzyna 3e,Kwiatkowska Sara 3e

Międzypowiatowa Gimnazjada
sztafeta dziewcząt 10x800 m zajęła II miejsce
Sztafeta dziewcząt uzyskała awans do XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Sztafeta chłopców 10x1000m w składzie: III MIEJSCE w składzie: Romaniak Kacper 1c, Strzaliński Dawid 1c, Borkowski Marcin 2a, Czarnocki Piotr 2c, Skóra Rafał 2c, Bober Sebastian 2e, Pałgan Jakub 3a, Urbanek Mateusz 3a, Woiński Antoni 3d, Sidoruk Wojciech 3e
Międzypowiatowa Gimnazjada
sztafeta chłopców 10x1000m zajęła XI miejsce

Opiekunowie: p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska, p. Mirosław Filimoniuk

Międzypowiatowa Gimnazjada
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
Monika Mirosław 2b - 2 m
Magdalena Jastrzębska 2b – 3m
Kacper Romaniak 1c – 2m
Dawid Strzaliński 1c – 6m
Awans do XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Opiekunowie: p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska, p. Mirosław Filimoniuk

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Drużyna w składzie: Duszyńska Anna 1c , Izdebska Julia 1c, Kozułko Natalia 1c, Sztajnert Julia 1c, Lipińska Wiktoria 1d, Podlipniak Paulina 1f, Miler Anna 2d, Pilska Natalia 3a, Bajena Patrycja 3c, Bardadin Joanna 3c

opiekun: p. Ireneusz Dyć

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Skład drużyny: Borkowski Marcin 2a, Sala Łukasz 2d, Bieliński Jakub 3c, Jeremi Orłowski 3e, Hryciuk Jakub 3a, Woźniak Dawid 1a, Krasuski Leszek 3b, Sternik Jakub 3d, Sopiński Patryk 1b, Łęczycki Igor 1b,
opiekun: p. Ireneusz Dyć

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie dziewcząt
Skład drużyny: Kowalczy Paweł (1c), Parafiniuk Mikołaj, Szlaski Sebastian, Wieliczko Jacek (2a),Grzegorczyk Bartosz (2e), Nowak Jakub, Zgorzałek Łukasz (2b) Małczuk Mateusz (2b), Kobyliński Jakub, Oleszczuk Jakub, Orłowski Jeremi, Sidoruk Wojciech (3e), Czarnecki Michał, Przybyło Paweł, Wawryniuk Bartosz (3f)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie chłopców awans do Międzypowiatowej Gimnazjady
Skład drużyny: Somla Natalia 3e, Kwiatkowska Sara 3e, Sikorska Maria 3d, Rusinek Klaudia 2c, Małyska Aleksandra 2c, Czarnocka Julia 2c, Woźnica Wiktoria 2c, Olędzka Karolina 2c, Sawicka Gabriela 3d
opiekun: p. Emil Kożuchowski

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT
I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Skład drużyny: Kwiatkowska Sara 3e, Olędzka Karolina 2c, Jońska Katarzyna 2c, Lipska Marta, Rusinek Klaudia 2c, Somla Natalia 3e, Małyska Ola 2c, Sikorska Maria 3d, Czarnocka Julia 2c, Izdebska Julia , Bazylczuk Laura, Baczyńska Marta 2c, Łuka Wiktoria 1c, Woźnica Wiktoria 1c
opiekun: p. Michał Żmińczuk

II miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjady
Skład drużyny: III e – Sara Kwiatkowska, Natalia Somla, Katarzyna Jońska; III d – Maria Sikorska; II c – Klaudia Rusinek, Aleksandra Małyska, Julia Czarnocka, Karolina Olędzka, Wiktoria Woźnica; I f – Olga Stawska.
opiekun: p. Michał Żmińczuk

XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
IV miejsce w koszykówce dziewcząt
Skład drużyny: Sara Kwiatkowska 3e, Natalia Somla 3e, Klaudia Rusinek, Aleksandra Małyska, Julia Czarnocka 2c, Aleksandra Murawwska, Anna Duszyńska, Julia Sztajnert, Laura Bazylczuk, Angelika Wyrozębska, Julia Nowak, Patrycja Kamińska 1 c
opiekun: p. Michał Żmińczuk


KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW
IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Skład
Skład drużyny: Orłowski Jeremi 3e, Głuski Jacek 3e, Oleszczuk Jakub 3e, Sidoruk Wojtek 3e, Bieliński Jakub 3c, Sternik Jakub 3d, Nowak Jakub, Rozwadowski Michał, Silny Maciej 3d, Wysokiński Jakub, Łuka Mikołaj, Wasilewski Jakub, Kłoś Dominik, Lipiński Piotr 2f, Maciołek Bartosz 3d, Borkowski Andrzej 3e
opiekun: p. Michał Żmińczuk

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie dziewcząt
Skład drużyny: Julia Pazura 3b, Martyna Iwanowska 3b, Jowita Osiak 3f, Karolina Książopolska 3f, Martyna Mioduska 3f, Ania Chilczuk 3f, Marta Pawlik 3f, Klaudia Krasuska 3f, Ania Miler 2d, Sylwia Biernacka 2d,

IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie chłopców
Skład drużyny: Paweł Kołtuniak 3c, Bieliński Jakub 3c, Kowalczyk Paweł 1c, Kowalczyk Szymon 1b, Wilczewski Bartek 2f, Kobyliński Jakub 3e, Orłowski Jeremi 3e, Tokarz Bartek 2f
Opiekun: p. Aneta Tomaszewska

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego