Unihokej dziewcząt i chłopców

Powiatowa Gimnazjada w unihokeja dziewcząt odbyła się 30 stycznia 2017 na sali gimnastycznej SP9. Do rywalizacji zgłosiły się drużyny z wszystkich gimnazjów naszego miasta, które zostały rozlosowane do dwóch grup.  Zespół PG 1 w swojej grupie zmierzył się z PG 2 i PG 5.  Wygrana z PG 2 zapewniła nam finał, w którym  spotkaliśmy drużyny PG 3 i PG 6. Pierwszy mecz z PG 3 przegraliśmy aż 6:1, ale w drugim meczu dziewczęta  wykazały się ogromną determinacją oraz walecznością  i pokonały w ostatniej sekundzie meczu PG 6 5:4. Zwycięstwo z PG 6 zapewniło nam III miejsce.
Skład drużyny: Sylwia Biernacka III d, Anna Miler III d, Wiktoria Woźnica III c, Anna Duszyńska II c, Emilia Adamowicz I c, Amelia Lewczuk I b, Wiktoria Lipińska II d, Klaudia Rombel I c, Justyna Szczygielska I c, Małgorzata Umięcka I f
Powiatowa Gimnazjada w unihokeja chłopców odbyła się 31 stycznia 2017 również na sali gimnastycznej SP9. Niestety drużyna naszego gimnazjum przegrała wszystkie mecze w grupie, nie awansowała do finału i zakończyła rywalizację na 7 miejscu.
Skład drużyny: Krystian Babulewicz I b, Adam Biarda II b, Paweł Kowalczyk II c, Piotr Lipiński IIIf, Igor Łęczycki II b, Mikołaj Parafiniuk III a, Bartosz Tokarz III f, Jakub Wasilewski II f, Bartosz Wilczewski III f, Szymon Zienkiewicz I b.

Skip to content