plastyczne

Uczniów do konkursów przygotowała p. Bożena Prachnio.
Lp.
Imię i nazwisko
Zasięg konkursu
Osiągnięcia
Rok szkolny
1.
Marta Koczkodaj
ogólnopolski
wyróżnienie
2000/2001
2.
Tomasz Złotkowski
europejski
wyróżnienie
2000/2001
3.
Marta  Krupa
ogólnopolski
III nagroda
2001/2002
4.
Urszula Wolszczak
międzynarodowy
wyróżnienie
2001/2002
5.
Justyna Markowicz
ogólnopolski
wyróżnienie
2001/2002
6.
Marta   Bereska
Maria Mikołajczyk
ogólnopolski
II nagroda
II nagroda
2002/2003
7.
Aneta  Grzeszczak
Natalia  Nowicka
Marta  Koczkodaj
Marta  Krupa
Olga Prachnio
Justyna  Markowicz
Magdalena Braniewska
wojewódzki
nagroda
nagroda
nagroda
nagroda
nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
2001/2002
8.
Magdalena  Mroczek
międzynarodowy
wyróżnienie
2001/2002
9.
Magdalena Braniewska
Aneta  Grzeszczak
Justyna  Markowicz
wojewódzki
nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
2002/2003
10.
Olga Prachnio
Justyna  Markowicz
Katarzyna  Gajowniczek
wojewódzki
nagroda
nagroda
2002/2003
11.
Olga Prachnio
Ewa Mroczek
Aneta  Chruściel
Joanna  Pietraszuk
Helena  Łubkowska
rejonowy
I nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
2003/2004
12.
Patrycja  Żołędowska
Kinga  Tomczak
ogólnopolski
wyróżnienie
wyróżnienie
2003/2004
13.
Magdalena  Mroczek
Joanna  Pietraszuk
Aneta Chruściel
Joanna  Rytel
ogólnopolski
wyróż.  specjalne
wyróż. specjalne
wyróżnienie
wyróżnienie
2003/2004
14.
Joanna  Pietraszuk
wojewódzki
wyróżnienie
2003/2004
15.
Joanna  Rytel
Ewa  Mroczek
międzynarodowy
udział w wystawie
2003/2004
16.
Żaneta  Wcisło
Aneta  Chruściel
Joanna  Pietraszuk
Kinga  Tomczak
Magdalena . Mroczek
ogólnopolski
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
2003/2004
17.
Paulina  Dziewulska
Olga  Prachnio
Justyna  Dombrowska
wojewódzki
nagroda
nagroda
nagroda
2003/2004
18.
Kinga  Tomczak
międzynarodowy
udział w wystawie
2003/2004
19.
Kinga  Kopańska
międzynarodowy
udział w wystawie
2003/2004
20.
Olga Prachnio
Kinga Pajka
Katarzyna  Harasim
rejonowy
nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
2004/2005
.
21.
Ewa Mroczek

 

 

 

Marta  Rzążewska
Agnieszka Sokołowska
ogólnopolski
laureatka-jej projekt wybrano na logo kampanii ogólnopol.
wyróżnienie
wyróżnienie
2004/2005
22.
Olga Prachnio
ogólnopolski
 nagroda na etapie   wojewódzkim
2004/2005
23.
Paulina  Będkowska
ogólnopolski
III nagroda
2004/2005
24.
zbiór prac
międzynarodowy
medal dla szkoły i opiekuna
2004/2005
25.
Marta  Rzążewska
ogólnopolski
nagroda
2004/2005.
26.
Olga  Prachnio
wojewódzki
wyróżnienie
2004/2005
27.
Katarzyna Markowicz
Joanna  Pietraszuk
Martyna  Nowaczyńska
regionalny
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
2005/2006
28.
Anna  Jedlak
regionalny
wyróżnienie
2006/2007
29.
Katarzyna  Osiak
regionalny
wyróznienie
2006/2007
30.
Dominika Kuć
powiatowy
I nagroda
2007/2008
31.
Katarzyna . Biarda
Edyta  Cabaj
Dominika Kuć
ogólnopolski-eliminacje powiatowe
I nagroda
II nagroda
II nagroda
2007/2008
32.
Aleksandra  Horbowicz
Kamil  Suchożebski
ogólnopolski
wyróż. honorowe
wyróż. honorowe
2007/2008
33.
Marta  Lipińska
powiatowy
wyróżnienie
2007/2008
34.
Bartosz  Kaleta
Magdalena  Kandyba
Karolina  Kiryluk
ogólnopolski-eliminacje powiatowe
II nagroda
III nagroda
wyróżnienie
2008/2009
35.
Magdalena Kandyda
Sylwia  Godlewska
Kinga  Kacprowska
regionalny
nagroda specjalna
nagroda specjalna nagroda specjalna
2009/2010
36.
Monika Mościcka
Karolina  Chodak
Agnieszka  Wiewiórka
ogólnopolski
Grand Prix
wyróżnienie
wyróżnienie
2009/2010
37.
Julia  Żurek
Klaudia  Karolak
Damian Popiel
Katarzyna  Sypek
regionalny
wyróżnienie
wyróżnienie
III nagroda
nagroda publiczności
2010/2011
38.
Kaja Seń
gminny
wyróżnienie
2010/2011
39.
Kaja Seń
międzynarodowy
udział w wystawie
2010/2011
40.
Klaudia  Cholewka
powiatowy
II nagroda
2010/2011
41.
Kamila Bardadin aaaaaaaaaaaaa aaaaaaa
Iza  Krasuska
międzynarodowy
III nagroda- praca wysłana do Lozanny
wyróżnienie
2010/2011

 

42.
Weronika Kurowska
powiatowy, Muzeum Reg.
III nagroda
2010/2011
43.
Karolina Grzesiuk
Adrianna Karwowska
miejski , Festiwal Twórczości
II nagroda
III nagroda
2010/2011
2011/2012
44.
Edyta Zemło
Milena Musiejczuk
Natalia Mazuruk
Karolina Dębowska
powiatowy,
Muzeum Reg.
I nagroda
II nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
2011/2012
45.
Marta Kandyba
Agata Dobosz
międzyszkolny
Rok Cz. Miłosza
SCDiDN
I nagroda
II nagroda
2011/2012
46.
Karolina Kruk
ogólnopolski
„Podniebne marzenia”
wyróżnienie
2011/2012
47.
Karolina Soczewka
Marta Kandyba
ogólnopolski
,,Impresje na temat banknotu polskiego”
wyróżnienie
wyróżnienie
2011/2012
48.
Marta Kandyba
Wiktoria Bagińska
ogólnopolski
etap gminno-powiatowy „20 lat PSP”
II nagroda
IV nagroda
2011/2012
49.
Karolina Radzikowska
Karolina Grzesiuk
Angelika Mioduska
Marta Łukasik
szkolny
„Spacerkiem po antyku”
nagroda
nagroda
nagroda
nagroda
2011/2012
50.
Marta Kandyba, Agata Dobosz
Joanna Barcińska
Ilona Nasiłowska
Klaudia Głuchowska
Magdalena Kisielińska
Kamila Bardadin
Kinga Pogonowska
Dominika Urban
ogólnopolski
,,Dumni z dziedzictwa”
Nagroda Publiczności w głosowaniu ogólnym na facebooku
2011/2012
51.
Kamila Bardadin
Marta Łukasik
Paulina Skowron
Julia Wojtowicz
miejski
XVII Festiwal Twórczości
I nagroda
II nagroda
III nagroda
wyróżnienie
2011/2012
52.
Karolina Grzesiuk
Kamila Bardadin
Karolina Radzikowska
Dorota Chmielewska
Julia Daniluk
powiatowy II Festiwal Kultury Chodów 2012
I nagroda
III nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
2011/2012
2012/2013
53.
Julia Daniluk
Dorota Chmielewska
Karolina Radzikowska
powiatowy
Muzeum Reg.
nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
2012/2013
54.
Aleksandra Rozwadowska
Karolina Radzikowska
Michał Szaniawski
Julia Daniluk
międzyszkolny ,,Świat Prusa pędzlem malowany” SCDiDN
I nagroda
I nagroda
II nagroda
III nagroda
2012/2013
55.
Magdalena Mirosław
miejski
MOK
III nagroda
2012/2013
56.
Marta Łukasik
Adrianna Zakrzewska
miejski
MOK
I nagroda
wyróżnienie
2012/2013