muzyczne

Uczniów do konkursów przygotowała p. Małgorzata Rudnicka.
2003 – XXIII Ogólnopolski Konkurs Chórów Dzieci i Młodzieży a’capella – II miejsce
• 2004 – III Wojewódzki konkurs Muzyczny – III miejsce i I miejsce
• 2005 – IV Wojewódzki konkurs Muzyczny – I miejsce, II miejsce
2006 – XXVI Ogólnopolski Konkurs Chórów Szkolnych a’capella Dzieci i Młodzieży – IV miejsce
• 2011 – Konkurs Pieśni Patriotycznej – I miejsce
• 2012 – Przegląd zespołów kolędniczych ,, Kolędnicy 2012” – wyróżnienie

 

Miejski Festiwal Twórczości  Dziecięcej i Młodzieżowej 
• 2000 – Wyróżnienie (Agata Milczarczyk)
• 2005 – wyróżnienie (Katarzyna Ołdakowska)
• 2009 – I miejsce (Dominika Ratyńska)
• 2010 – I miejsce – Dominika Ratyńska
• 2012 – I miejsce – Julia Jaroszczyk
• 2013 – II miejsce Julia Jaroszczyk
• 2015 – II miejsce Olga Ślepowrońska

 

Festiwal Kultury – Chodów
• 2013 – I miejsce – Julia Jaroszczyk
• 2013 – III miejsce – Wiktoria Nasiłowska
• 2013 – Wyróżnienie – Olga Ślepowrońska i Aleksandra Fiuk
• 2015 – I miejsce – Jakub Leśniowski
• 2015 – II miejsce – Olga Ślepowrońska

 

Przegląd Pieśni Patriotycznej – Chodów
• 2015 I miejsce Jakub Leśniowski
• 2015 II miejsce Weronika Czapska

 

Piosenka Moich Rodziców
• 1999 – I miejsce
• 2000 – laureat – Agata Milczarczyk
• 2000 –Laureat – Monika Pachnik i Jakub Olszyna
• 2001 – I miejsce
• 2002 – laureat –zespół: Piotr Lewczuk, Maciej Olszewski, Witold Tadkiewicz, Karol Kozułko
• 2006 – laureat – Aleksandra Węglewicz
• 2007 – laureat
• 2009 – laureat
• 2012 – Laureat – Julia Jaroszczyk
• 2013 – Laureatki – Julia Jaroszczyk,
• 2013 – Laureatka – Wiktoria Nasiłowska
• 2013 – Laureatka – Olga Ślepowrońska
• 2015 – Laureatki – Weronika Czapska
• 2015 – Laureatka – Patrycja Łukaszuk
Piosenka moich rodziców – Wiśniew
• 2013 – II miejsce – Julia Jaroszczyk
• 2013 – III miejsce – Olga Ślepowrońska
• 2013 – Wyróżnienie – Wiktoria Nasiłowska
• 2014 – II miejsce – Weronika Czapska i Aleksandra Fiuk
• 2015 – Jakub Leśniowski
• 2015 – Weronika Czapska

 

Kolędować Małemu
• 1999 – I miejsce
• 2000 – II miejsce
• 2003 – I miejsce
• 2006 – Laureat
• 2009 – Laureat
• 2009 – I miejsce
• 2010 – Laureat (Dominika Ratyńska)

 

Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu
• 2005 – III miejsce
• 2006 – wyróżnienie
• 2007 – III miejsce
• 2014 – III miejsce Katarzyna Kordecka, Patrycja Łukaszuk, Weronika Czapska
• 2015 – wyróżnienie – Olga Ślepowrońska i Weronika Czapska
Gospeliada

 

• 2012 – II miejsce – Julia Jaroszczyk

 

• 2013 – III miejsce – Wiktoria Nasiłowska, Patrycja Łukaszuk i Olga Ślepowrońska

 

• 2014 – wyróżnienie – Olga Ślepowrońska

 

• 2015 – III miejsce Weronika Czapska
• 2015 – nagroda specjalna – Jakub Uziębło

 

,, Debiut” – konkurs piosenki
• 2012 – wyróżnienie – Monika Bednarczyk

 

• 2014 – wyróżnienie – Olga Ślepowrońska
 
,,Królówka’’ – międzyszkolny festiwal piosenki
• 2012 – II miejsce – Julia Jaroszczyk
• 2014 – I miejsce – Olga Ślepowrońska
• 2015 – I miejsce – Jakub Leśniowski
• 2015 – II miejsce – Weronika Czapska i Jakub Uziębło
• 2015 – II miejsce Olga Ślepowrońska
Regionalny Przegląd Pioseni Europejskiej – Mordy
• 2014 – III miejsce – Weronika Czapska i Aleksandra Fiuk
• 2014 – Wyróżnienie specjalne – Patrycja Łukaszuk

 

I Dziecięco – Młodzieżowy Festiwal Szantowy
• 2000 – III miejsce Agata Milczarczyk

 

Festiwal Kolęd i Pastorałek ,, Zaśpiewam Jezuskowi” obecnie  Festiwal Kolęd i Pastorałek Kolędowe serce Mazowsza
• 2008 – wyróżnienie
• 2009 – I miejsce,  etap I
• 2009 – III miejsce, etap II (Dominika Ratyńska, Igor Leonik, Justyna Adamczyk i chórek: Katarzyna Harasim, Katarzyna Kobryń, Joanna Krasuska, Paulina Krzykowska, Paulina Oskroba, Anna Szybka, Sylwia Zadrożna)
• 2010 – I miejsce
• 2015 – II miejsce – Olga Ślepowrońska,
• 2015 – nagroda specjalna – Jakub Uziębło