Działania

Rok szkolny 2021/2022
Siedleckie Hospicjum Domowe Dla Dzieci

Zarówno w poprzednim, jak i w bieżącym roku szkolnym swoimi inicjatywami wspieramy Fundację Siedleckie Hospicjum Domowe w Siedlcach. Nakrętki zbierane przez Samorząd Uczniowski, we współpracy ze Świetlicą Szkolną, są kropelką w morzu potrzeb podopiecznych fundacji. Ale przecież kropla drąży skałę.
Zachęcamy do udziału w akcjach organizowanych na rzecz hospicjum. Razem możemy więcej.

Opiekunowie SU
Otrzęsiny klas 4

6 października odbyły się otrzęsiny klas 4. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali podchody. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą o strukturach i pracownikach szkoły. Dwoma przykładowymi zadaniami były: policzenie schodów prowadzących na górne piętro oraz zrobienie zdjęcia z Paniami z biblioteki. Klasy zdały egzamin celująco. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Rok szkolny 2020/2021
„Zimowa wałówka” dla porzuconych zwierząt – podsumowanie akcji

Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania uczniom naszej szkoły za aktywny udział w corocznej zbiórce karmy dla bezdomnych kotów i psów z naszej okolicy. W tym roku również nie zawiedliście, mimo krótkiego okresu nauki stacjonarnej. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i zrozumieniu potrzeb opuszczonych czworonogów zgromadziliśmy 24 kg. karmy suchej i mokrej oraz drobnych smakołyków dla naszych „futrzaków”. Po zakończonej zbiórce dary zostały przekazane Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami, skąd społeczni opiekunowie dostarczyli je do najbardziej potrzebujących zwierząt.
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

Wielkanoc 2021

8 marca 2021

14 lutego (2021)

14 lutego to szczególny dzień nie tylko dla osób zakochanych. Ta data przypomina nam o osobach, z którymi łączy nas także przyjaźń czy więzy rodzinne. W tym roku Walentynki w Szkole Podstawowej nr 1 miały zupełnie inną formę. Uczniowie szkoły stworzyli wirtualne kartki walentynkowe w formie fotografii z sercem, które kierujemy do wszystkim uczniów i pracowników naszej szkoły. Uczestnikom dziękujemy za udział w akcji Jedynkowe Love, która jednoczy nas pomimo odległości! 🙂

Opiekunowie SU
Życzenia na Święta i Nowt rok
Konkurs „Przebranie świąteczne”

Przedstawiamy wyniki w konkursie „Przebranie świąteczne”


I miejsce Wiktoria Kurowska 2b
oraz

I miejsce Karina Klimczyk 3b
oraz

I miejsce Maria Jońska 3c

II miejsce Julia Cielemęcka 6b
oraz

II miejsce Maksymilian Ochnik 2b

III Lena Najmoła 2b
Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za piękne zdjęcia i ciekawe filmiki.
Życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Samorząd Uczniowski z opiekunami.

Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy Miś – zna twoje najskrytsze tajemnice, nigdy cię nie zawiódł, do tego jest zawsze przy tobie. To symbol szczęśliwego dzieciństwa … 25 listopada obchodzi swoje święto😊 Może Dzień Pluszowego Misia to dobry moment, aby odkurzyć starego, dobrego przytulaka i znów poczuć jego moce…
A skąd wzięło się święto misia? Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przygotowanej przez naszą koleżankę – Julię Smyk z kl.8a.
Samorząd Uczniowski

Młodzi listy piszą

Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs pod hasłem Młodzi listy piszą…List do mojego nauczyciela. W konkursie wzięło udział wielu śmiałków pisania listów, a oto zwycięzcy i oficjalne wyniki konkursu: I miejsce- Maria Smyk kl.4a II miejsce- Maja Kałandyk kl.6a III miejsce- Julia Smyk kl.8a Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszej ścieżce pisarskiej.

Skip to content