Działania

Rok szkolny 2019/2020
Najsympatyczniejszy nauczyciel naszej szkoły!
Tradycją naszej szkoły jest nadawanie przez uczniów zaszczytnego tytułu najsympatyczniejszemu nauczycielowi naszej szkoły. W tym roku tytuł ten otrzymała nauczycielka geografii Dorota Kępa. Cieszymy się, że opiekunka naszego Samorządu Uczniowskiego jest najsympatyczniejsza spośród nauczycieli. Życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i radości z życia.

Otrzęsiny 2019

Dnia 30.09.2019r. odbyły się w naszej szkole OTRZĘSINY dla uczniów klas siódmych. Uczniowie uczestniczyli w sześciu konkurencjach. Każda z nich wymagała: skupienia, sprytu, szybkości i zdolności. Jury w składzie: Pani Dyrektor Magdalena Olszewska-Silna, nauczyciel wychowania fizycznego Paweł Kuligowski, Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Nina Barczak i zastępca przewodniczącej Xavier Brzost oceniało poszczególne konkurencje. Po wyczerpujących zmaganiach ogłoszone zostały wyniki. Zwyciężyła klas 7a, drugie miejsce przypadło klasie 7b, a zaszczytne trzecie miejsce zajęła klasa 7c. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i cieszymy się, że zostali włączeni w poczet społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr1.
Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom, którzy kupili „cegiełkę” jako wsparcie akcji zakupu rowerowózka dla potrzebującego 17-letniego Bartka. To chłopiec, który pomimo dziecięcego porażenia mózgowego operacji kręgosłupa nie rezygnuje z rehabilitacji wspomagającej jego rozwój. Na Powyższy cel szkoła wysłała 180zł. Jeszcze raz za szczodrość serca SERDECZNE DZIĘKUJEMY.