Działania

Rok szkolny 2020/2021
„Zimowa wałówka” dla porzuconych zwierząt – podsumowanie akcji
Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania uczniom naszej szkoły za aktywny udział w corocznej zbiórce karmy dla bezdomnych kotów i psów z naszej okolicy. W tym roku również nie zawiedliście, mimo krótkiego okresu nauki stacjonarnej. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i zrozumieniu potrzeb opuszczonych czworonogów zgromadziliśmy 24 kg. karmy suchej i mokrej oraz drobnych smakołyków dla naszych „futrzaków”. Po zakończonej zbiórce dary zostały przekazane Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami, skąd społeczni opiekunowie dostarczyli je do najbardziej potrzebujących zwierząt.
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami
Wielkanoc 2021
8 marca 2021
14 lutego (2021)
14 lutego to szczególny dzień nie tylko dla osób zakochanych. Ta data przypomina nam o osobach, z którymi łączy nas także przyjaźń czy więzy rodzinne. W tym roku Walentynki w Szkole Podstawowej nr 1 miały zupełnie inną formę. Uczniowie szkoły stworzyli wirtualne kartki walentynkowe w formie fotografii z sercem, które kierujemy do wszystkim uczniów i pracowników naszej szkoły. Uczestnikom dziękujemy za udział w akcji Jedynkowe Love, która jednoczy nas pomimo odległości! 🙂
Opiekunowie SU
Życzenia na Święta i Nowt rok

Konkurs „Przebranie świąteczne”
Przedstawiamy wyniki w konkursie „Przebranie świąteczne”


I miejsce Wiktoria Kurowska 2b
oraz

I miejsce Karina Klimczyk 3b
oraz

I miejsce Maria Jońska 3c

II miejsce Julia Cielemęcka 6b
oraz

II miejsce Maksymilian Ochnik 2b

III Lena Najmoła 2b
Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za piękne zdjęcia i ciekawe filmiki.
Życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Samorząd Uczniowski z opiekunami.
Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy Miś – zna twoje najskrytsze tajemnice, nigdy cię nie zawiódł, do tego jest zawsze przy tobie. To symbol szczęśliwego dzieciństwa … 25 listopada obchodzi swoje święto😊 Może Dzień Pluszowego Misia to dobry moment, aby odkurzyć starego, dobrego przytulaka i znów poczuć jego moce…
A skąd wzięło się święto misia? Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przygotowanej przez naszą koleżankę – Julię Smyk z kl.8a.
Samorząd Uczniowski
Młodzi listy piszą

Samorząd Uczniowki zorganizował konkurs pod hasłem Młodzi listy piszą…List do mojego nauczyciela. W konkursie wzięło udział wielu śmiałków pisania listów, a oto zwycięzcy i oficjalne wyniki konkursu:
I miejsce- Maria Smyk kl.4a
II miejsce- Maja Kałandyk kl.6a
III miejsce- Julia Smyk kl.8a
Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszej ścieżce pisarskiej.