Siatkarskie Ośrodki Szkolne

Obóz sportowy siatkarzy z klasy 8c

Siatkarze z klasy sportowej 8c trenujący na co dzień w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy SP nr 1 nie próżnowali przez wakacje i szlifowali swoją formę na obozie przygotowawczym klubu KPS w Malborku. Oto kilka zdjęć z treningów.

Klasa sportowa 7c o profilu piłka siatkowa

Na zdjęciu od góry od lewej:

Trener drużyny – Adrian Potapczuk,  zawodnicy: Filip Szlachta, Jakub Korniluk, Wiktor Pasztor, Bartosz Szałkiewicz, Igor Plewa, Szymon Jędruszczak.

U dołu od lewej:

Konrad Krzewniak, Łukasz Grodzki, Michał Talacha, Hubert Kicki, Łukasz Danielak.

Puchar Polski Siatkarzy KPS Siedlce – RESOVIA Rzeszów

Dnia 21.12.2021 uczniowie naszej klasy sportowej 7c wzięli udział w niecodziennym wydarzeniu. W ramach Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn PZPS nasz pierwszoligowy klub  KPS Siedlce  podejmował byłych mistrzów Polski , zespół z Plus Ligi – Resovię Rzeszów, w barwach której występują m.in. reprezentanci Polski : Jakub Kochanowski, Fabian Drzyzga, Paweł Zatorski. Uczniowie naszych SOS obstawiali ten mecz pomagając w rozgrzewce oraz samym meczu w logistyce siatkarskiej boiska i hali. Po meczu były oczywiście pamiątkowe zdjęcia i wywiady z zawodnikami Resovii. Miejmy nadzieje że nasi podopieczni też trafią kiedyś na pierwszoligowe lub plusligowe parkiety. Życzymy powodzenia w treningach!!!

Skip to content