Dni Siedlec na sportowo

W dniu 14.09.2017r. na stadionie ARMS przy ul. Prusa 6 odbył się festiwal sportowo – rekreacyjny siedleckich szkół z okazji obchodów „Dni Siedlec”. Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Ewy Sławińskiej, p. Agnieszki Tomczyk – Gajewskiej, p. Ireneusza Dycia, p. Pawła Kuligowskiego, p. Mirosława Filimoniuka i p. Michała Żmińczuka wzięli udział w turniejach: siatkówki dziewcząt i chłopców, koszykówki dziewcząt i chłopców, piłki nożnej chłopców, ,,dwóch ogni” oraz w biegach sztafetowych dziewcząt 4x400m, chłopców 4x800m. Po zaciętej rywalizacji zajęliśmy następujące miejsca: siatkówka chłopców I miejsce, koszykówka dziewcząt i chłopców I miejsce, sztafeta dziewcząt V miejsce, sztafeta chłopców III miejsce. Uczestnicy turniejów otrzymali pamiątkowe koszulki. W klasyfikacji ogólnej nasza szkoła uplasowała się na II miejscu, zdobywając puchar i sprzęt sportowy.
Reprezentanci poszczególnych konkurencji:
Siatkówka chłopców: Mikołaj Łupiński 2c, Sebastian Sawicki 3c, Filip Sitkowski 3c, Dawid Wróblewski 3c
Koszykówka dziewcząt: Justyna Szczygielska 2c, Anna Duszyńska 3c, Klaudia Rombel 2c, Michalina Moszyńska 2c
Koszykówka dziewcząt: Maja Olczak 7c, Amelia Niewiadomska 7c, Maja Soszyńska 7c, Wiktoria Wielogórska 7c
Koszykówka chłopców: Jakub Wasilewski 3f, Jakub Nowak 3f, Igor Wodzyński 3f
Siatkówka dziewcząt: Weronika Wyczółkowska 3f, Sandra Cybulska 3a, Gabriela Maląg 3f, Aleksandra Boruta 2d
Sztafeta 4×400 dziewcząt: Olga Stawska 3f, Magdalena Pulikowska 2a, Joanna Kobylińska 2f, Martyna Bartnicka 2f
Sztafeta 4×400 dziewcząt: Maja Olczak 7c, Amelia Niewiadomska 7c, Maja Soszyńska 7c, Wiktoria Wielogórska 7c
Sztafeta 4×800 chłopców: Kacper Romaniak 3c, Michał Kruk 3c, Mateusz Pelc 3c, Sebastian Sawicki 3c
Sztafeta 4×800 chłopców: Michał Skorupski 7c, Kacper Potera 7c, Miłosz Kisieliński 7c, Konrad Bareja 7c
Piłka nożna: Szymon Kowalczyk 3b, Adam Biarda 3b, Igor łęczycki 3b, Dawid Woźniak 3a, Bartłomiej Bareja 3e, Dawid Uziak 3d
Dwa ognie: Oliwia Duk 4a, Gabrysia Uziębło 4a, Julia Ignaczak 4a, Natalka Nowak 4b, Julia Piekart 4b, Marcel Jawtoszuk 4a, Natan Jurzyk 4a, Bartosz Staręga 4a, Kajetan Tomaszewski 4b, Adam Świętochowski 4b

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content