Dzień Plastyki na VIII Festiwalu Kultury Chodów 2018

W dniu 6 czerwca w GOK Chodów/Strzała odbył się konkurs plastyczny „Na żywo” w którym uczestniczyło ponad 100 uczniów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Tradycyjnie, młodzi artyści mieli 3 godziny na wykonanie pracy malarskiej na temat podany przez organizatora tuż po rozpoczęciu konkursu – ARCHITEKTONICZNE ŁAMAŃCE kl.4-7, dla gimnazjum temat SPOTKANIE. W artystycznych zmaganiach naszą szkołę dzielnie reprezentowały: Julia Ignaczak, Oliwia Duk i Ula Kowalska z kl.4a, oraz z gimnazjum: Angelika Kozioł i Paula Czarnocka z kl.3b oraz Kinga Redesiuk kl.2c. Miło nam poinformować, że wyróżnienia zdobyły: Kinga Redesiuk i Paula Czarnocka.

Serdecznie gratulacje dla wszystkich uczestniczek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content