Szkoła muzyczna

Dnia 13 kwietnia w  Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach  odbył się koncert   pt. ,,Poznajemy instrumenty w aurze wiosennej” , który wysłuchała  klasa 2a. Podczas koncertu uczniowie uczestniczyli w lekcji muzyki, którą poprowadziła Pani Wioletta Skup, mama Franciszka Skupa – ucznia klasy 5a, który pięknie wprowadził wszystkich w świat muzyki grą na trudnym instrumencie jakim jest obój. Podczas koncertu wystąpiła także uczennica naszej szkoły – Anna Wróbel z klasy 5a, która  wspólnie z całym zespołem zagrała na Bum Bum  Rurkach. Była to niesamowita i niezapomniana lekcja muzyki, dzięki której uczniowie poznawali  nazwy  oraz budowę instrumentów muzycznych, na których młodzi artyści wykonywali utwory podczas koncertu, a także uczestniczyli  we wspólnej lekcji śpiewu oraz tańca.

Fot.: E. Bazulczuk, M. Matyszczak

Skip to content