„Palant” – ostateczne rozstrzygnięcia

W poniedziałek 12 czerwca odbył się ostatni turniej w ramach cyklu zawodów międzyklasowych o tytuł „Najlepsza Klasa”. Turniej odbywał się w polską grę drużynową jaką jest „Palant”. Brały w nim udział trzy zespoły klasowe.

Klasa 5A zajęła trzecie miejsce. Mimo zaangażowania i determinacji, nie udało im się pokonać rywali z klas 4B i 7A. Mimo to, prezentowali wysoki poziom gry i świetną współpracę w zespole.

Klasa 4B zasłużenie zajęła drugie miejsce. Ich umiejętności i strategia okazały się skuteczne w starciach z innymi klasami. Pokazali dużą determinację i dobrą taktykę, co zaowocowało bardzo dobrym miejscem w turnieju.

Z wielkim entuzjazmem oraz doskonałą grą, klasa 7A zdobyła pierwsze miejsce, wygrywając swoje oba pojedynki. Ich technika, współpraca i umiejętność przewidywania ruchów przeciwników przyniosły im zasłużone zwycięstwo.

Zwycięski zespół tworzyli: Igor Lemieszek, Jacek Lipiński, Marcel Major, Oliwier Rzążewski, Adam Zegardło, Michał Borkowski i Weronika Borkowska.

Wszystkie trzy klasy zaprezentowały wysoki poziom umiejętności w grze w „Palanta”, co świadczy o ich zaangażowaniu i determinacji. Turniej dostarczył uczniom nie tylko emocji, zabawy i zdrowej rywalizacji ale również dał okazję do rozwoju umiejętności interpersonalnych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe występy i dziękujemy za udział w tym turnieju. To była doskonała okazja, aby pokazać swoje talenty i umiejętności sportowe.

Zdobycie pierwszego miejsca w turnieju w „ Palanta” pozwoliło klasie 7A po raz drugi z rzędu zdobyć tytuł „ Najlepszej klasy”. Jednak na podsumowanie cyklu turniejów na „ Najlepszą klasę” przyjdzie jeszcze czas…

tekst i zdjęcia: I. Dyć

Skip to content