V Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczeństwo na 6”

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas I-III do udziału w V Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Bezpieczeństwo na 6”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.
Każdy uczestnik wykonuje jedną pracę plastyczną przedstawiającą bezpieczną drogę dzieci do i ze szkoły. Prace plastyczne wraz z kartą zgłoszenia oraz zgodą rodzica należy dostarczyć osobiście lub wysyłać na adres: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach, ul. Konarskiego 5/7, 08-110 Siedlce z dopiskiem: „Bezpieczeństwo na 6” do dnia 9 października 2025 r. do godz. 16:00.
Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 13 października 2025 r., na stronie internetowej szkoły: www.sp1.siedlce.pl
Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone na uroczystości podsumowującej V Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczeństwo na 6” w dniu 16 października o godz.10:45 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach przy ul. Konarskiego 5/7 lub przesłane do szkół.
Więcej informacji w dołączonym regulaminie oraz załączniki nr 1 i 2

Skip to content