Walentynkowy Konkurs Piosenki

W piątek, 9 lutego, odbył się Walentynkowy Konkurs Piosenki w Języku Obcym. Uczniowie klas 1a, 1b, 1d, 2a, 2c, 2b, 2f oraz 3e zaprezentowali utwory muzyczne w języku angielskim i niemieckim tematycznie związane z dniem św. Walentego. Prowadzące  – Nikola Narojek i Weronika Przybyło – przybliżyły też tradycję obchodów tego dnia. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz lizaki.
1 miejsce zajęli: Aleksandra Lipińska z kl. 3e, Aleksandra Leszczyńska i Angelika Kozioł z kl. 2b oraz Filip Sitkowski z klasy 2c w piosence Love me like you do
2 miejsce: z kl. 2a Martyna Izdebska, Laura Bazylczuk z kl. 2c oraz Maciej Belowski z kl. 2f w piosence Crazy in love
Angelika Kozioł z kl. 2b w piosence Suchtig
3 miejsce: Agata Kuczyńska z kl. 1a w piosence Thousand years
Wszystkich serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy  p. Jadwidze Chomackiej, p. Kindze Ptaszyńskiej, p. Małgorzacie Ponikowskiej oraz uczennicom z samorządu szkolnego: Aleksandrze Wysokińskiej i Julii Wasiluk za pracę w jury a p. Monice Walęckiej za uchwycenie emocji na zdjęciach.

Organizatorzy:
Julita Byczyńska Kozioł
Ewa Jurzyk Niedziółka
Monika Walęcka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content