Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2017

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia  to akcja edukacyjna, która odbywa się każdego roku w ostatni piątek września. Dnia 29 września 2017 roku uczniowie szkół z różnych stron świata, również naszej szkoły, uczestniczyli w tym wydarzeniu pod hasłem   Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!  
Egzaminatorzy z klas czwartych sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia wśród starszych uczniów, pracowników szkoły, rodziców i innych dorosłych spotkanych przed szkołą. Osoby, które w tym dniu zdały egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia uzyskały tytuł: Ekspert Tabliczki Mnożenia.
Czwartoklasiści wykazali się dużą wiedzą i zaangażowaniem w wykonanie powierzonego zadania, a przy tym dobrze się bawili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content