Szczypiorniak

W dniu 15 listopada na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 8 odbył się turniej piłki ręcznej chłopców w ramach rozgrywek międzyszkolnych.
Drużyna z naszej szkoły rozegrała dwa spotkania, niestety oba pojedynki zakończyły się porażkami. Z gospodarzem turnieju przegraliśmy dość zdecydowanie 4:17. W drugim meczu zmierzyliśmy się z SP2, przez większość spotkania na tablicy wyników utrzymywał się wynik remisowy, jednak zmęczenie oraz za krótki okres przygotowawczy przełożyły się na zbyt dużą ilość błędów i nieskutecznych akcji w ataku. Ostatecznie przegraliśmy 13:7 i zajęliśmy 3 miejsce.
Szkołę reprezentowali: Piotr Kadej, Mikołaj Pura, Marcel Wójcik, Krystan Babulewicz, Bartłomiej Bareja, Igor Łęczycki, Szymon Kowalczyk, Konrad Okuniewski, Szymon Zienkiewicz, Dawid Podfigórny, Dziewulski Krystian, Maciej Ślepowroński, Bartłomiej Stefaniuk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content