„Oliver Twist” w języku angielskim

14 lutego 2018 roku uczniowie z klas 3a,3b,3d,3e,7a oraz 7c naszej szkoły odwiedzili Studio Buffo w Warszawie w celu obejrzenia sztuki „Oliver Twist” w języku angielskim. Spektakl wyprodukowany został przez AMERICAN DRAMA GROUP EUROPE a wystawiony przez TNT THEATRE BRITAIN, powszechnie zwanego „najlepszym wędrującym teatrem na świcie”.
Aktorzy podróżują po całym świecie wystawiając spektakle i adaptacje klasycznej oraz współczesnej literatury w języku angielskim. Celem grupy jest prezentacja dynamicznego, dostępnego i kształcącego teatru, który przypadnie do gustu szerokiej publiczności, także tym, dla których angielski nie jest językiem ojczystym.
Sztuka „Oliver Twist” była bardzo widowiskowa, z oryginalną muzyką oraz dynamicznym ruchem scenicznym.
Język angielski nie musi być językiem ojczystym, by móc zrozumieć i czerpać przyjemność z takich spektakli. Liczymy na kolejne wyjazdy tego typu 🙂

Organizatorzy wyjazdu:
Elwira Markowska
Julita Byczyńska-Kozioł
Bożena Prachnio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content