XII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie

XII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie jest organizowana corocznie przez Klasztor Ojców Franciszkanów w Siedlcach.  W tym roku szkolnym Minister Edukacji Narodowej objęła wydarzenie honorowym patronatem.
Konkurs rozgrywał się w kategorii plastycznej, w której udział wzięli uczniowie klasy I a: Aleksander Domański, Maciej Korneluk, Dawid Panasiuk, Sandra Zdun.
Dla gimnazjalistów przewidziano konkurs wiedzy, w którym wystartowała Magdalena Romanowska uczennica klasy II a. Uczennica awansowała do etapu diecezjalnego, który został przeprowadzony 8 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach.
W rywalizacji konkursowej Magdalena uplasowała się w czołówce i jedynie 2 punkty oddzieliły ją od awansu do etapu ogólnopolskiego.
Gratulujemy Magdalenie bardzo dobrego wyniku i dziękujemy, że podjęła się udziału w olimpiadzie mimo licznych przygotowań do innych konkursów.
W przygotowaniach wspierała ją p. Małgorzata Bieluga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content