Wymalowali nagrody

30 listopada 2018 r. w SP 8 w Siedlcach odbył się międzyszkolny konkurs plastyczny „Barwą i kreską o Polsce Niepodległej”. Organizatorami byli SP 8 oraz Muzeum Regionalne w Siedlcach. Regulaminowo szkołę mogło reprezentować 4 uczniów w 2 kategoriach wiekowych. Przed uczestnikami postawiono bardzo odpowiedzialne i artystycznie wyczerpujące zadanie: w godzinach  9:00-12:00 mieli wykonać( na żywo) pracę malarską/rysunkową na papierze  formatu A3.  Do konkursu stanęło 31 uczniów z 8 placówek oświatowych. Szanowna komisja, znani siedleccy  artyści,  doceniła artyzm i walory artystyczne prac naszych reprezentantów  i troje  naszych uczniów otrzymało nagrody: Gabriela Wnorowska 3a, Justyna Ceranka 7b i Julia Cielemęcka 4b,  w tym  nagrodę Grand Prix otrzymała  Justyna Ceranka.
Serdeczne gratulacje i wielkie podziękowania 
dla Szymka, Justyny, Gabrysi i Julki 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content