Wymalowali nagrody!

W dniu 23 maja 2019 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie odbył się Dzień Plastyki na „żywo” w ramach IX Festiwalu Kultury Chodów 2019. Na Festiwal napłynęło ponad 100 zgłoszeń. Festiwal rozpoczął się o godzinie 10.00. Przez 3 godziny uczestnicy festiwalu tworzyli prace na wylosowany przez grupę wiekową temat. Klasa VII, VIII, Gimnazjum – „Sztuka bez ograniczeń” Klasa IV- VI – „Obrazy strukturą malowane” i „Zaprojektuj swój świat”. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych. Zaszczytne I miejsce zdobyła Justyna Ceranka kl.7b, II miejsce uzyskał Szymon Niedziółka kl.4b, a wyróżnienie przyznano Lidii Szumowskiej kl.7b. Serdeczne gratulacje i wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników za włożony trud i piękne prace!
Bożena Prachnio

Skip to content