Ostatnie klasy gimnazjalne zakończyły rok szkolny

18 czerwca 2019 r. o godzinie 14.30 rozpoczęła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas trzecich gimnazjum. Po raz ostatni w murach naszej szkoły spotkali się uczniowie gimnazjum, ponieważ zakończyła się reforma edukacji i likwidacja szkół gimnazjalnych. Uroczystość przygotowana została przez uczniów klasy 3a i składała się ze wspomnień z trzyletniego pobytu w tej placówce oświatowej. Dziewczęta i chłopcy przygotowali podziękowania dla nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły w formie piosenek oraz wierszy. Ostatni raz odbyło się ślubowanie. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała p. Dyrektor szkoły Magdalena Olszewska-Silna. W swoim przemówieniu podziękowała uczniom za wysiłek i trud włożony w naukę oraz pogratulowała wyróżnionym uczniom. Życzyła wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Wychowawcy klas wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem. Zawsze będziemy Publiczne Gimnazjum nr 1 w Siedlcach wspominać z łezką w oku. Do zobaczenia w dorosłym życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content