Zawody w pływaniu

W środę 30 marca 2022 roku w Parku Wodnym w Siedlcach odbyły się Miejskie Igrzyska dzieci i młodzieży w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali: stylem dowolnym: Wiktor Wyszomierski z kl. 4a, który zajął 45 miejsce, Podniesiński Szymon z kl. 4a – 36 miejsce i Tobiasz Kazimierczak również z klasy 4a – 26 miejsce. Chłopcy po raz pierwszy brali udział w zawodach pływackich. Młodzież naszej szkoły reprezentowała Weronika Gajda z kl. 7b, która zajęła 13 miejsce stylem dowolnym.

Sukcesem okazał się start Igora Lemieszka z kl. 6a, który zdobył w dwóch startach dwa medale: medal srebrny stylem klasycznym oraz medal brązowy stylem dowolnym. Igor wystąpi w Międzypowiatowych Igrzyskach dzieci w pływaniu, które odbędą się 21 kwietnia w Mińsku Mazowieckim.

Wszystkim zaodnikom gratulujemy występów a Igorowi życzymy powodzenia i jak najlepszych startów w następnych zawodach.

Aneta Tomaszewska

Fot. A. Tomaszewska

Skip to content