Szkolny Konkurs „Mistrz Pięknego Czytania” rozstrzygnięty.

Z przyjemnością informujemy, że w naszej szkole po raz drugi odbył się konkurs czytelniczy „Mistrz Pięknego Czytania”. Celem konkursu było propagowanie kultury czytelniczej, kształtowanie umiejętności pięknego czytania wyuczonych i nowych tekstów oraz uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności czytania.

Tytuł ,,Mistrz Czytania’’ na poziomie klas 3 zdobyły:

Natalia Księżopolska z klasy 3a oraz Lena Najmoła z klasy 3b

Tytuł ,,Mistrz Czytania’’ na poziomie klas 4-5 zdobyła:

Amelia Czarnocka z klasy 4a

Tytuł ,,Mistrz Czytania’’ na poziomie klas 7-8 zdobyła:

Nadia Brzost z klasy 7a

Wszystkim uczestnikom konkursu czytelniczego dziękujemy za udział. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy czerpania wielu przyjemności z czytania książek.

Nauczyciele bibliotekarze

Skip to content