Koszykarki na Igrzyskach Mazowieckich

W dniach 25 – 27 maja 2012 r. uczennice naszej szkoły pod opieką p. Ewy Gałęzowskiej i p. Arkadiusza Mazurkiewicza wzięły udział w XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt w Żyrardowie. Po zaciętej rywalizacji koszykarki naszego gimnazjum zajęły V miejsce. Skład drużyny:
1. Adrianna Dudarew 3c
2. Kaja Trzos 3c
3. Martyna Malinowska 3c
4. Katarzyna Szwarc 3c
5. Magdalena Kordys 3c
6. Karolina Gawdzik 3c
7. Ewelina Mańkowska 3c
8. Kamila Lech 3b
9. Karolina Soczewka 2f
10. Kinga Marczak 2f
11. Olga Otulińska 2f

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Koszykarka naszego gimnazjum Zuzanna Niedziółka z klasy 2f brała udział w Finale Mistrzostw Polski Kadetek do lat U-16 w barwach klubu UKS Huragan Wołomin, wyczerpującym bo trwający aż dziewięć dni turnieju finałowym trwającym od 19 do 27 maja 2012r. wywalczyły sobie III miejsc zdobywając brązowy medal.

Zuzannie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Skip to content