Sala świetlicy w nowej odsłonie

W wakacje sala świetlicy przeszła gruntowny remont. Dzięki staraniom Pani Dyrektor  Magdaleny Olszewskiej – Silnej pozyskane zostały środki na nową podłogę, odświeżenie ścian, sufitu oraz wymianę oświetlenia. Dzięki organizowanym przez wychowawców świetlicy kiermaszom oraz loteriom fantowym, sala zyskała także nowe wyposażenie. W świetlicy znalazł się pojemny komplet mebli, nowe sprzęty oraz zabawki.

 Największy wkład i największe podziękowania należą się wszystkim, którzy wsparli świetlicowe przedsięwzięcia. Ukłony i wielkie podziękowania w stronę osób, które w loteriach fantowych zechcieły kupić choćby jeden los oraz osób, które wsparły akcję przynosząc fanty. Dzięki rodzicom, nauczycielom i uczniom, którzy zakupili świetlicowe dzieła na kiermaszach: wielkanocnym i bożonarodzeniowym, sala świetlicy zyskała nowy, nowoczesny wygląd i wyposażenie. Wychowawcy świetlicy serdecznie dziękują i zapraszają do kolejnych akcji.

Skip to content