Spotkanie z autorem

Najpiękniejsze mity dla dzieci,

Powrót Bartusia, czyli co to znaczy po raz drugi,

Niegrzeczniaki

Detektyw Pozytywka

Nowe kłopoty Detektywa Pozytywki

Potworak, Z piaskownicy w świat

– to tylko niektóre książki Grzegorza Kasdepke jednego z ulubionych współczesnych pisarzy dla dzieci. Znamy już nie tylko twórczość pisarza, ale mieliśmy również okazję uczestniczyć w bardzo interesującym spotkaniu z nim. Pan Grzegorz Kasdepke zdradził nam genezę powstawnia niektórych opowieści. Dowiedzieliśmy się, że pierwsza książka została napisana dla synka Kacperka. Przygoda z pisaniem trwa już blisko 30 lat. Autor chętnie odpowiadał na pytania, zakupiliśmy książki i zdobyliśmy autograf.

Spotkanie w dniu 27 września było możliwe dzięki zaproszeniu uczniów naszej szkoły przez Bibliotekę Pedagogiczną w Siedlcach.

Kto jeszcze nie zna twórczości Grzegorza Kasdepke, serdecznie zapraszamy do szkolnej biblioteki.

Skip to content