Dyskoteka karnawałowa klas 4-8

Karnawał to radosna, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych… Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci i młodzież. Tak też było u nas. W dniu 27 stycznia b.r. sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w prawdziwą salę balową.

Do tańca porwał nas znakomity DJ, zapewniając profesjonalną obsługę muzyczną. Wszyscy uczniowie bawili się wspaniale przy rytmach różnorodnej muzyki. Były pociągi, korowody, kółeczka, macarena, belgijka czy tańce w parach. Oczarowały nas efekty specjalne – bańki mydlane, dym, sztuczny śnieg oraz barwne efekty świetlne.

Wodzirejami naszego balu byli: przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Olivier Jastrzębski oraz jego zastępca – Pola Rzeźnik. Zorganizowali oni konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. Zwycięzcami w tej rywalizacji zostali: Weronika Hawryluk (kl.8a) w przebraniu piratki, Sebastian Karkuzewicz (kl.5a) jako jeździec na koniu oraz Olgierd Rzeźnik (kl.4a) w stroju banana. Punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór króla i królowej balu, którymi zostali: Maja Wąsowska (kl.8a) oraz Michał Chromiński (kl.7a). Serdecznie gratulujemy!

Patrząc na zadowolone i uśmiechnięte twarze uczniów, opuszczających mury szkoły po zakończonej zabawie, chciałoby się krzyknąć: NIECH ŻYJE BAL! Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację balu – Dyrekcji Szkoły, Radzie Rodziców oraz nauczycielom, sprawującym opiekę podczas naszych pląsów. Klasie 8a składamy szczególne podziękowania za prace porządkowe po zakończonej zabawie. Następny bal karnawałowy już za rok 🙂

Samorząd Uczniowski i opiekunowie

Skip to content