Seniorzy PSG KPS SIEDLCE w „Jedynce”

W czwartek 18 maja 2023 roku w naszej szkole odbył się trening młodzików prowadzony przez Piotra Fenoszyna i Kamila Długosza z 1 ligowej drużyny. Chłopcy z klasy sportowej 8c pod okiem swoich doświadczonych kolegów wykorzystywali specjalistyczne trenażery do polepszenia własnej techniki siatkarskiej. Warto nadmienić, iż klasa ta jest objęta ministerialnym programem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, który funkcjonuje w SP nr1 od 2015r. Współpraca PSG KPS i „Jedynki” od lat przynosi super efekty w szkoleniu uzdolnionych młodych siatkarzy w naszym mieście. Na treningu gościła Pani Dyrektor SP nr1 Magdalena Olszewska-Silna, która wspiera nasze działania w ramach rekrutacji i logistyki tworzenia nowych klas sportowych.

tekst i foto: A. Potapczuk

Skip to content