Złoto klas piątych w turnieju rugby

W dniu 12.06.2023 na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Prusa 6 odbył się turniej rugby tag dla szkół z terenu miasta Siedlce, zorganizowany przez Miejski Klub Rugby i oficera do spraw rozwoju rugby na Mazowszu pana Grzegorza Pliszkę.

W kategorii klas piątych drużyna Jedynki pod opieką pana Pawła Kuligowskiego i pana Mariusza Mazura wygrała wszystkie swoje mecze,  pokonując po kolei SP 8(4:2),SP 8 II (5:1),SP 6 (4:0) i SP 12(7:2) i mogła cieszyć się ze zdobycia złotych medali oraz trofeum w postaci pucharu.

Skład zespołu:

Aleksandra Oksiejuk 5c, Wojciech Czarnocki 5c, Krystian Mika 5c, Wiktor Wyszomierski 5a,Tobiasz Kazimierczak 5a, Błażej Pilarczyk 5a.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnym roku szkolnym. 

tekst i zdjęcia: P. Kuligowski

Skip to content