Uczeń na drodze

W dniu 25.02.2013 r. w Dworze Mościbrody odbyło się uroczyste podsumowanie regionalnego konkursu plastycznego „Uczeń na drodze”. Organizatorem konkursu już po raz szósty jest Fundacja Pomocy Dzieciom Poszkodowanym w Wypadkach Drogowych. Spotkanie miało bardzo uroczystą oprawę, w której wzięły udział władze fundacji, Urzędu Marszałkowskiego, Rady Miasta Siedlce oraz siedleckiej policji. Spośród ponad 200 prac nadesłanych na konkurs wyłoniono laureatów w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii szkół gimnazjalnych trzecie miejsce zajęła uczennica naszego gimnazjum Dorota Chmielewska z klasy IID. Ponadto w konkursie nagrodzono dyplomami uczennice naszej szkoły: Sarę Koczkodaj, Julię Daniluk, Julię Wojtowicz oraz Karolinę Grzesiuk. Koordynatorem konkursu i opiekunem był p. Andrzej Wojtowicz.

Gratulujemy.

Skip to content