PG1 mistrzem Siedlec wśród gimnazjów

Nasze gimnazjum po raz kolejny z rzędu zdobyło mistrzostwo Siedlec szkół gimnazjalnych w siatkówce chłopców. Trzon zespołu stanowi kilku zawodników drużyny kadetów KPS. Drużynę KPS i naszej szkoły prowadzi trenera Mirosław Filimoniuk. W finale PG1 pokonało PG4 2:0. Dzięki temu, że w ubiegłym roku zespół PG1 zdobył srebrny medal w rozgrywkach regionalnych, do rozgrywek międzypowiatowych w tym sezonie awansują dwa zespoły z Siedlec. Miejmy nadzieję, że w bieżącym roku oba siedleckie zespoły dojdą do finału i to one między sobą rozegrają pojedynek o złoto. Być może wśród nich są przyszli zawodnicy pierwszego zespołu KPS.
Skład zespołu:
1. Marcin Talacha
2. Michał  Kokoszkiewicz
3. Jakub Trochym
4. Jakub Liniewicz
5. Jakub Duraj
6. Piotr  Lubelski
7. Konrad Borowski
8. Adam Dudek
Trener: Mirosław Filimoniuk

 

Skip to content