Nasze piłkarki

W piątek 12.04.2013r. w Publicznym Gimnazjum nr 4 odbył się pierwszy etap Turnieju COCA COLA CUP 2013.

W rozgrywkach naszego regionu wzięło udział Gimnazjum Skórzec, Gimnazjum Domanice, PG 4 Siedlce, PG 5 Siedlce oraz dziewczęta z naszego gimnazjum w składzie: Monika Bednarczyk 3e, Paulina Gorzkowska 3e, Milena Gadomska 3b, Aleksandra Ignaciuk 2f, Joanna Czarnocka 2b, Olga Gadomska 1g, Wiktoria Bielińska 1b, Patrycja Czapska 1e, Wiktoria Jurzyk 1e, Judyta Tobota 1d pod opieką pani Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej.
Mecze zostały rozegrane w systemie każdy z każdym. Pomimo wielkiego zaangażowania naszych piłkarek nie udało nam się zakwalifikować do dalszych rozgrywek. Dzięki udziałom w tego typu turniejach zawodniczki nabierają doświadczenia i pewności siebie na boisku.

Skip to content