Edukacyjnie i rozrywkowo – Dzień Kobiet w klasie 1a

Uczniowie klasy 1a świętowali Dzień Kobiet w sposób wyjątkowy i pełen radości.

Dzieci spędziły czas na wspólnych grach planszowych. Rywalizacja, śmiech i strategie tworzyły niezapomniane momenty. Na kolejnych zajęciach uczniowie podejmowali się różnych wyzwań. Musieli wykazać się wiedzą przyrodniczą, umiejętnościami matematycznymi, czytaniem oraz logicznym myśleniem. To była okazja, aby pokazać swoje umiejętności. Jednak kluczowa była umiejętność współpracy w zespołach. Uczniowie pracowali razem, rozwiązując zadania i wspierając się nawzajem. W ramach świętowania pierwszoklasiści udali się także na seans w kinie.

Dzieci z klasy 1a spędziły Dzień Kobiet czerpiąc radość z nauki, współpracy i rozrywki.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Bieluga

Skip to content