Kolejne sukcesy w Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”!

Uczennice klasy IIIe Patrycja Łukaszuk i klasy IIIa Anita Ozdoba przystąpiły w tym roku do XXI edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” organizowanym pod patronatem miasta Siedlce. Obydwie otrzymały tytuł laureata. Z przyjemnością informujemy, że Patrycja jako jedyna będzie reprezentować miasto Siedlce w finale ogólnopolskim. To dla niej wielki zaszczyt i wyróżnienie. W tym roku do konkursu zgłoszono 14 uczniów – 8 z gimnazjów i 6 ze szkół ponadgimnazjalnych. Musieli oni zaprezentować się przed komisją konkursową, która wyłoniła zwycięzców. Samorządowy Konkurs Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” zainicjowany został dziewiętnaście lat temu w Warszawie. Jego głównym celem jest upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu, promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia: grupy rówieśniczej, sąsiadów, osiedla, szkoły, klasy.

Do konkursu uczennice przygotowały p. Agnieszka Karpińska i p. Bogumiła Panufnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content