Powiatowy Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniu 5 maja 2015 roku w Publicznym Gimnazjum nr 4 w Siedlcach odbył się Powiatowy Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W zawodach naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie: Piotr Boruta – klasa 3A, Piotr Mokrzecki i Michał Rozwadowski – klasa 2D, którzy zajęli I miejsce i awansowali do etapu rejonowego turnieju. Podczas finału zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz pokonywania rowerowego toru przeszkód. Organizatorem zawodów jest Urząd Miasta Siedlce, WORD w Siedlcach, Komenda Miejska Policji w Siedlcach. Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content