II miejsce i wyróżnienie w konkursie recytatorskim

W czwartek, 15 października, w ramach obchodów Dnia Papieskiego w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach odbył się XIII Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II „Słowo – Dar i Tajemnica”. Wśród recytatorów z całego regionu znalazło się troje przedstawicieli naszego gimnazjum wyłonionych w wyniku eliminacji szkolnych:
Aleksandra Wysokińska kl. 2e (opiekun – p. Magdalena Olszewska – Silna)
Katarzyna Kordecka kl.3a (opiekun – p. Małgorzata Jaroszczyk)
Jakub Leśniowski kl. 3f ( opiekun – p. Jolanta Batok)
Komisja artystyczna jedno z wyróżnień przyznała Aleksandrze Wysolińskiej, natomiast Katarzyna Kordecka zajęła II miejsce.

Recytatorom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content