Najlepsza klasa pod względem aktywności fizycznej

Nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili cykl turniejów na najlepsza klasę pod względem aktywności fizycznej. Przeprowadzone zostały cztery turnieje z najpopularniejszych dyscyplin sportowych takich jak: piłka ręczna, piłka nożna, siatkówka, koszykówka.
W zaproponowanej zabawie mogło wystąpić 18 zespołów, jednak do turniejów zgłosiło się 12 klas.
Miejsce trzecie po zdobyciu 16 punktów wywalczyła klasa 2A, na miejscu drugim rozgrywki zakończyła klasa 3D, zwycięzcami okazała się klasa 3E.
Uczniowie z klasy 3E, którzy brali udział w rozgrywkach: Wojtek Sidoruk, Jeremi Orłowski, Jacek Głuski, Sara Kwiatkowska, Natalia Somla, Paulina Wasiluk, Wiktoria Grzankowska, Jakub Oleszczuk, Dominika Cymerman, Hubert Kluczek, Andrzej Borkowski, Bartłomiej Duk.
Zaproponowana forma spędzenia wolnego czasu przez nauczycieli wychowania fizycznego okazała się „strzałem w dziesiątkę”, turnieje przyciągnęły sporą rzeszę uczniów chcących aktywnie spędzić wolny czas. Rywalizacja międzyklasowa dostarczyła dużo emocji, a wyniki były bardzo trudne do przewidzenia.
Dziękujemy wszystkim za udział oraz zapraszamy na następne turnieje od września następnego roku szkolnego.

Pełna klasyfikacja klasowa

Skip to content