III miejsce piłki ręcznej w Miejskiej Gimnazjadzie

17 listopada 2015r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w  pierwszym etapie Miejskiej Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt. Drużyna Publicznego Gimnazjum nr 1 rozegrała dwa mecze grupowe. Po przegranym meczy z PG6 i wygranej z PG3  dziewczęta awansowały do następnej rundy.  Na turnieju finałowym,  który odbył się 13 grudnia, zwycięstwo z PG4 i porażka z PG5 zapewniła nam  III miejsce w ogólnej klasyfikacji miasta Siedlce.
Skład drużyny:  Czarnocka Julia , Bazylczuk Laura, Duszyńska Anna, Izdebska Julia, Małyska Aleksandra, Moszyńska Michalina, Olędzka Karolina, Rombel Klaudia, Szczygielska Justyna, Tkacz Wiktoria, Woźnica Wiktoria
Mecz półfinałowy
PG 1 Siedlce – PG 5 Siedlce  >    7:8
PG 6 Siedlce – PG 4 Siedlce  >   17:8
Mecz o III miejsce
PG 1 Siedlce – PG 4 Siedlce  >    12:7
Mecz o I miejsce
PG 6 Siedlce – PG 5 Siedlce  >  10:9
Kolejność końcowa:
1. PG 6 Siedlce
2. PG 5 Siedlce
3. PG 1 Siedlce
4. PG 4 Siedlce
5. PG 3 Siedlce

Skip to content