Konkurs strojów wiosennych z okazji Pierwszego Dnia Wiosny

Dnia 21.03.18 w naszej szkole odbył się konkurs strojów wiosennych z okazji Pierwszego Dnia Wiosny dla klas czwartych i klasy pierwszej. Jury w składzie: p. E. Bazylczuk, p. J. Byczyńska-Kozioł i p. K. Michalak miało niemały kłopot w wytypowaniu jednego zwycięzcy. Stroje były przepiękne, kolorowe i bardzo ciekawe. Wychowawczynie ostatecznie wyłoniły 7 osób z klasy pierwszej i 3 osoby z klas czwartych: Lena Skóra, Maciej Korneluk, Iga Boruta, Nina Natońska, Jakub Niedźwiedzki, Anna Wróbel i Weronika Gajo oraz Ksawery Boruta, Oliwia Duk i Karolina Meyer i wręczyły małe upominki. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Klasa pierwsza także spacerowała ulicami Siedlec w poszukiwaniu wiosny. Czy ją odnaleźli? Zapytajcie ich sami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content