Konkurs fotograficzny „Największe dzieła literatury anglojęzycznej”

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Największe dzieła literatury anglojęzycznej” (regulamin) organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Siedlcach przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 1 w Siedlcach.
Jest to konkurs, w którym:
1. reprezentacja danej klasy bądź uczniów z różnych klas (maksymalnie 3 osoby) ma za zadanie przygotować prezentację przestrzenną – na podstawie fotosu/zdjęcia z filmu, ilustracji z książki – wcześniej wybranej, charakterystycznej sceny z literatury anglojęzycznej, a następnie uwiecznić ją na zdjęciu (format jpg).
2. zadanie uczniów polega na jak najwierniejszym odtworzeniu sceny
3. uczniowie wraz ze swoim zdjęciem konkursowym załączają fotos z filmu bądź ilustrację z książki dla porównania
4. załączają również informacje dotyczące wykonanego zdjęcia: nazwę utworu literackiego i nazwisko jego twórcy, nazwę (np. imię, nazwisko) postaci ukazanych na zdjęciu, krótki opis przedstawionej sceny (w jęz. polskim i angielskim, maksymalnie 10 zdań) oraz imiona i nazwiska uczniów, którzy przygotowali scenę ukazaną na fotografii.
Chęć wzięcia udziału w konkursie prosimy zgłaszać nauczycielom języka angielskiego bądź osobiście lub poprzez librus do organizatorów: p. Katarzyny Lichograj, p. Kingi Parol oraz p. Elwiry Markowskiej do 30 kwietnia.
Prace konkursowe uczniowie mogą przesyłać do 21 maja.
Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content