Koncert Laureatów XXVIII Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

Czasami ulgę przynosi napisanie wiersza.
Wolf Köhler

W minioną niedzielę- 19 maja 2024 roku w siedleckim parku Aleksandria odbył się Koncert Laureatów XXVIII Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała najlepszych w kategoriach: PIOSENKA i TWÓRCZOŚĆ LITERACKA. Tematem poetyckich prac były słowa: „Zagubieni w chmurach… czyli samotność, tęsknota, marzenia, wyobraźnia.”
Laureatom wszystkich kategorii zostały wręczone statuetki i dyplomy.
Uczennica klasy 7a, Nadia Serementa znalazła się w gronie laureatów, zajmując zaszczytne III miejsce. Nadii gratulujemy poetyckiego sukcesu. Dziękujemy uczennicom klasy 5a i 6c- Antoninie Babicz i Julii Pietryce za udział w wyżej wymienionym wydarzeniu kulturalnym.

Tekst – Jolanta Batok
Zdjęcia – Jolanta Batok

Skip to content